Wieczór panieński

Jedyna taka noc, pełna szaleństwa i zabawy, którą jeszcze długo będziecie wspominać z uśmiechem na ustach i błyskiem w oku. Wieczór panieński to wyjątkowa okazja, żeby spędzić czas w kobiecym gronie i ogromn...

Jedyna taka noc, pełna szaleństwa i zabawy, którą jeszcze długo będziecie wspominać z uśmiechem na ustach i błyskiem w oku. Wieczór panieński to wyjątkowa okazja, żeby spędzić czas w kobiecym gronie i ogromna odpowiedzialność po stronie świadkowej, by stanąć na wysokości zadania i spełnić oczekiwania siostry lub przyjaciółki, która wkrótce stanie na ślubnym kobiercu. Jak zorganizować niezapomniany wieczór panieński, aby nawet przez moment nie było nudno? Co kupić w prezencie przyszłej pannie młodej, by z ogromnym uśmiechem na twarzy wkroczyła na nową drogę życia? Sesja zdjęciowa z modelem, rejs jachtem po Bałtyku, masaż tajskimi olejkami, a może kąpiel w winie - pomysłów na oryginalny wieczór panieński jest całe mnóstwo. Magiczny Wrocław, luksusowa Warszawa, klimatyczny Poznań lub urokliwy Kraków, proponujemy ciekawe i niebanalne atrakcje, które zachwycą zarówno przyszłą pannę młodą jak i wszystkie obecne koleżanki. To będzie noc pełna wrażeń!Niezapomniane pomysły na wieczór panieński


Wieczór panieński nieodłącznie kojarzy się z kolorowymi drinkami i szalonym tańcem do białego rana. Warto się do niego przygotować. Kuszące ruchy w stylu sexy dance lub zmysłowy taniec brzucha – podczas lekcji tańca nauczycie się jak skutecznie przykuwać uwagę i uwodzić na parkiecie. Profesjonalny barman w Twoim domu? Szkoła koktajlowa to wyjątkowa okazja, by przenieść się do świata wymyślnych drinków i barmańskich sztuczek, które pozwolą Wam zbudować odpowiedni nastrój przed zabawą do białego rana.

Sesja zdjęciowa to doskonały prezent dla przyszłej panny młodej, szczególnie jeśli wykona ją znana fotograf, na co dzień współpracująca z takimi magazynami jak Playboy czy CKM. Intymna sesja fotograficzna w stylu Playboya dodaje pewności i pozwala obudzić w sobie drzemiący seksapil. Emanujące kobiecością, wyrafinowane zdjęcia będą wspaniałą pamiątką nawet wiele lat po ślubie, do której z przyjemnością powróci zarówno panna młoda, jak i jej małżonek. Fotograf może wybrać się z Wami również do klubu, by uwiecznić na zdjęciach wszystkie parkietowe szaleństwa.

 

Prezenty na panieński pełen wrażeń


Nie wszystkie przyszłe panny młode lubią jednak huczne imprezy. W tej kategorii znajdziesz także oryginalne pomysły na wieczór panieński, które realizować można już od świtu. Pozwól przyszłej pannie młodej zaszaleć za kierownicą sportowego Subaru albo razem przeżyjcie niesamowitą przygodę podczas rejsu łodzią motorową wokół Półwyspu Helskiego. Tego dnia nic Was nie powstrzyma.

Ekstremalne emocje podnoszą adrenalinę, ale wieczór panieński to przede wszystkim święto kobiecości. Zmysłowe olejki, intensywnie odżywiające skórę zabiegi na twarz i ciało, głęboki relaks przy lampce szampana. Podczas luksusowego wieczoru panieńskiego w SPA poczujecie się jak prawdziwe gwiazdy i dokładnie tak będziecie wyglądać, gdy w wieczornym makijażu i ze stylowo ułożoną fryzurą opuścicie jego mury.

Zgodnie z tradycją, wieczór panieński powinien obfitować w gry i zabawy, które świadkowej spędzają zwykle sen z powiek. Nie musisz wszystkiego organizować sama, w przygodowym escape roomie odkryjecie szósty element, poznacie tajemnicę czerwonego smoka, a nawet weźmiecie udział w napadzie na bank. Doskonała zabawa gwarantowana!

Czytaj więcej
Czytaj mniej

Wieczór panieński

Filtruj
Sortuj

1-15 Z 66 Wyników

Polecane Cena Cena
Strona:
  1. 1
  2. 2
  3. 3
  4. 4

1-15 Z 66 Wyników

Polecane Cena Cena
Strona:
  1. 1
  2. 2
  3. 3
  4. 4