Gokarty

Niezależnie od tego, czy potrzebujesz dawki pozytywnej energii, pomysłu na popołudnie czy szukasz prezentu, który każdemu sprawi radość — to jest to, czego szukasz! Jazda gokartem na torze kartingo...

Niezależnie od tego, czy potrzebujesz dawki pozytywnej energii, pomysłu na popołudnie czy szukasz prezentu, który każdemu sprawi radość — to jest to, czego szukasz! Jazda gokartem na torze kartingowym to wyjątkowy, pełen adrenaliny prezent rewelacyjny na każdą okazję. Niezależnie od tego, czy osoba obdarowana ma 18 czy 60 lat – jeśli lubi ekstremalne przygody i szybką jazdę to będzie zachwycona prezentem. Na jazdę gokartami wybrać można jedną z wielu lokalizacji w całej Polsce: Warszawa, Wrocław, Poznań, Łódź, Kraków, Opole i Częstochowa.

Jazda gokartem na torze kartingowym to przeżycie, które dostarcza niezwykłych emocji i mnóstwa wrażeń. Za kierownicą mini-formułymożna poczuć się niczym profesjonalny kierowca rajdowy. Wystarczy odpowiednie ubranie ochronne, niewielki pojazd silnikowy o konstrukcji bolidu i specjalny tor do jazdy. A dalej już tylko gaz do dechy, przyspieszenie, ostre zakręty i wyścig z czasem. Gokarty rozpędzają się nawet do 80km/h, więc można spodziewać się ekstremalnych doznań. Zabawa na torze kartingowych to okazja, aby aktywnie spędzić czas z rodziną czy przyjaciółmi – turnieje z pewnością podgrzeją atmosferę i rozbudzą ducha walki.

Gokart - Super pomysł na męskie imprezy

Okazji do wybrania się na gokarty jest ogromna ilość. To wyjątkowa aktywność, która szczególnie sprawdzi się realizowana z bliską osobą lub całą grupą przyjaciół np. podczas wieczoru kawalerskiego. Idealne rozwiązanie na letnie popołudnie i pomysł na aktywne spędzenie weekendu! Do realizacji nie są potrzebne specjalne umiejętności – wystarczy pozytywne nastawienie i żyłka rywalizacji. Spróbuj, a przekonasz się, że to tylko z boku wygląda na proste zadanie! Z perspektywy gokarta zakręty wydają się trudniejsze, a tor węższy! Przekonaj się na własnej skórze. Spędź czas w wyjątkowy sposób, zmierz swoje siły i naładuj się pozytywną energią!

Jazda gokartem - rozrywka dla każdego

Ponieważ jazda gokartem nie wymaga specjalnych umiejętności ani prawa jazdy voucher na jazdę gokartem jest doskonałym podarunkiem niemalże dla każdego. Za kierownicą może usiąść już 5-letnie dziecko! Realizacja prezentu jest poprzedzona krótkim szkoleniem, a doskonale zabezpieczone tory gwarantują, że będzie do udana i bezpieczna zabawa.

Czytaj więcej
Czytaj mniej

Jazda gokartem

Filtruj
Sortuj

9 wynik(ów)

Polecane Cena Cena

9 wynik(ów)

Polecane Cena Cena