Mam bon, co dalej?

Rezerwacja, realizacja i o czym warto pamiętać

W czym możemy pomóc?

  1. Rezerwacja miejsca i terminu

  2. Otrzymałem bon prezentowy – co dalej?

  3. Otrzymałem Kolekcję Przeżyć – co dalej?

  4. Podobne tematy

1. Rezerwacja miejsca i terminu

Jeżeli chcesz zarezerwować czas i miejsce realizacji przeżycia, możesz to zrobić telefonicznie lub za pośrednictwem naszej strony internetowej.

Rezerwacja telefoniczna: prosimy o kontakt po numerem 500 163 609 lub 71 350 02 06. Jesteśmy do Twojej dyspozycji od poniedziałku do piątku w godzinach 9:00-17:00.

Rezerwacja online:
1. Wybierz zakładkę ‘Masz bon? Rezerwuj’ na stronie Prezentokracja.pl,
2. Wprowadź numer referencyjny prezentu,
3. Wskaż miejsce realizacji,
4. Wybierz termin realizacji.

Ważne:

Ze względu na wysoką popularność wielu prezentów radzimy dokonywać rezerwacji z wyprzedzeniem co najmniej 2-tygodniowym. Jeżeli planujesz zrealizować przeżycie w czasie świąt lub weekendów warto zarezerwować termin z jeszcze większym wyprzedzeniem.

Jeżeli przed dokonaniem zakupu wiesz, że zależy Ci na realizacji przeżycia wyłącznie w jednym, konkretnym terminie skontaktuj się z naszym Działem Rezerwacji. Sprawdzimy dla Ciebie dostępność przeżycia zanim dokonasz płatności, tak abyś mieć pewność, że wszystko pójdzie zgodnie z planem.

 


2. Otrzymałem bon prezentowy – co dalej?

Bon prezentowy na przeżycie daje osobie obdarowanej możliwość skorzystania z konkretnego przeżycia w miejscu i terminie, który zostanie ustalony podczas dokonywania rezerwacji. Osoba obdarowana ma 12 miesięcy na wykorzystanie bonu.

Rezerwacji miejsca i terminu można dokonać telefonicznie pod numerem 71 350 02 06 lub przez stronę internetową Prezentokracja.pl, zakładka ‘Rezerwacja’.

Ważne:

Należy pamiętać o zabraniu ze sobą na miejsce realizacji przeżycia otrzymanego bonu prezentowego, którego odcinek należy przekazać Usługodawcy. Bez przekazania odcinka bonu Usługodawca ma prawo odmówić wykonania usługi.


3. Otrzymałem Kolekcję Przeżyć – co dalej?

Kolekcja Przeżyć daje osobie obdarowanej możliwość samodzielnego wyboru jednego z przeżyć przypisanych do Kolekcji. Osoba obdarowana ma 12 miesięcy na wybór i wykorzystanie przeżycia.

Rezerwacji miejsca i terminu można dokonać telefonicznie pod numerem 071 350 02 06 lub przez stronę internetową Prezentokracja.pl, zakładka ‘Rezerwacja’.

Rezerwacja online:
1. Wybierz zakładkę ‘Masz bon? Rezerwuj’ na stronie Prezentokracja.pl,
2. Wprowadź numer referencyjny Kolekcji Przeżyć,
3. Wybierz przeżycie z listy,
4. Wskaż miejsce realizacji przeżycia,
5. Wskaż termin realizacji przeżycia


4. Podobne tematy

  1. Jak to działa?

  2. Zwroty i wymiana