11 produkt(ów)

Utworzono Dodane przez
 • Przygody za kierownicą Katarzyna Haławin

  Jazda off-road to wspaniały pomysł na spędzenie wolnego czasu zarówno solo, z rodziną jak i w gronie paczki przyjaciół. Szalona jazda, niesamowite plenery i garść ekstremalnych wrażeń. To zdecydowanie nie jest rozrywka dla wygodnych, za to świetna zabawa dla osób otwartych na nowe wyzwania i lubiących przygody. Przejażdżka quadem po wyboistym terenie, a może wyprawa samochodem 4x4 po bezdrożach? Oto przegląd najlepszych atrakcji z kategorii off-road.

  Czytaj więcej
 • Przygody za kierownicą Prezentokracja

  Z pewnością nie raz i nie dwa marzyła się Wam emocjonująca jazda sportowym autem. Oglądając wyścigi na ekranie telewizora chcieliście wskoczyć do ognistej fury, chwycić za kierownicę i samemu sprawdzić jak to jest być szybkim i wściekłym. Lecz ulica w mieście nie jest dobrym miejscem do takiej jazdy, bo mandat za prędkość to najmniejsze zło, jakie może Was tam spotkać. Sprawdźcie, gdzie możecie zrealizować swoje marzenia. Oto przegląd torów wyścigowych w Polsce.

  Czytaj więcej
 • Przygody za kierownicą Katarzyna Haławin

  Motoryzacja to pasja, która owładnęła miliony ludzi na całym świecie.  Są wśród nich miłośnicy szybkich samochodów, rajdowych emocji, dynamicznej jazdy, a nawet garażowego tuningu… Z pewnością każdy z nas zna przynamniej jednego fana czterech kółek. O czym marzą takie osoby? Nietrudno zgadnąć. Nowy, lśniący model auta ulubionej marki przewiązany czerwoną wstążką. Życzenie mocno nierealne, ale mamy doskonałą alternatywę: podaruj prezent w postaci vouchera na jazdę za kierownicą super-samochodu. To ekscytująca przygoda, która sprawi, że osoba obdarowana oszaleje ze szczęścia. Tylko jakie auto wybrać?

  Czytaj więcej
 • Szybkie, drogie, luksusowe - nie o dziś wiadomo, że mężczyźni kochają dobre samochody. Ale i kobietom nie są one tak całkiem obojętne. Lamborghini i Ferrari zawzięcie rywalizują o miano najbardziej prestiżowej marki na świecie. Subaru zna każdy miłośnik szaleńczych rajdowych wyścigów. Zawrotna prędkość, oszałamiające przyspieszenie, rozkoszny ryk sportowego silnika rozbrzmiewający w uszach - zapraszamy do świata kultowych marek i modeli samochodów, które od lat dostarczają niesamowitych emocji i robią imponujące wrażenie nie tylko na fanach motoryzacji.

  Czytaj więcej
 • 19 lip 2017 11:47:19

  Wyprawa off-road quadem - relacja

  Off-road w Górach Kaczawskich to jeden z popularniejszych prezentów. Natalia z marketingu Prezentokracji, jako etatowy tester prezentów postanowiła wraz z mężem sprawdzić na własnej skórze jak wyglada realizacja od kuchni. Jak było? Przeczytajcie.

  Czytaj więcej
 • Przeczytaj jak wyglądał test trzech sportowych samochodów: Formuły JEDI, Lotusa Exige oraz Ferrari. Relację rozpoczynamy od Formuły JEDI. Każdy, kto kocha motoryzację i szybką jazdę powinen zasiąść za kierownicą bolidu. Czy nam się podobało? Przeczytaj!

  Czytaj więcej
 • 28 kwietnia 1916 roku urodził się Ferrucio Lamborghini -  włoski przemysłowiec, twórca legendarnej marki samochodowej Lamborghini, kojarzącej nam się z prestiżem, szybkością i sportowymi superautami, do których wzdychają nie tylko fani motoryzacji.

  Czytaj więcej
 • Przygody za kierownicą Kasia Haławin

  Jakie emocje towarzyszą miłośnikom motoryzacji podczas jazdy legendarnymi, superszybkimi samochodami po torze wyścigowym? Co czują, kiedy prędkość dosłownie wbija w fotel, a ryk silnika ogłusza. Poprosiliśmy jednego z naszych Klientów, aby spróbował opisać swoje wrażenia. Przeczytajcie relację Łukasza z realizacji swojego świątecznego prezentu. 

  Czytaj więcej
 • 30 kwi 2013 14:49:00

  Jazda Subaru – kobiecym okiem

  Przygody za kierownicą Kasia Haławin

  Nam kobietom czasami ciężko zrozumieć fascynację samochodami i szybką jazdą. Trudno zrozumieć również oglądanie rajdów samochodowych lub wyścigów Formuły 1.

  Czytaj więcej
 • Pan Tomek z Wrocławia zgodził się opisać w kilku słowach swoje przeżycia związane z realizacją prezentu Off-Road – Jazda samochodem Terenowym po bezdrożach

  Czytaj więcej
 • Przygody za kierownicą Kasia Haławin

  Testujemy dla Was przeżycie Ekstremalna jazda Subaru na torze wyścigowym.

  Czytaj więcej

11 produkt(ów)

Utworzono Dodane przez