1-14 Z 41 Wyników

Utworzono Dodane przez
Strona:
 1. 1
 2. 2
 3. 3
 • W jaki sposób szybowiec utrzymuje się w powietrzu, skoro nie ma silnika? Jak startuje i ląduje? Czy latanie nim jest tak trudne, jak się wydaje? Dla kogo są loty szybowcem? Jak zacząć przygodę z szybownictwem? Jeśli zainteresował Was ten temat i pragniecie dowiedzieć się więcej o tych fascynujących statkach powietrznych, to trafiliście w odpowiednie miejsce. Znajdziecie tu sporo praktycznych informacji, garść ciekawostek oraz sekcję z najczęściej zadawanymi pytaniami.

  Czytaj więcej
 • Pasje i inspiracje Prezentokracja

  Na początku każdego związku jest ekscytacja. Czujecie się ze sobą wspaniale, a każda chwila wydaje się wyjątkowa. Jednak z czasem nawet w najbardziej idealny związek wkrada się rutyna. Istnieje jednak sporo par, które mimo wielu lat razem wciąż tryskają szczęściem i spoglądają na siebie z zachwytem. W czym tkwi sekret udanej relacji?

  Czytaj więcej
 • Pasje i inspiracje Ciekawostki Katarzyna Haławin

  Joga stała się ostatnimi czasy tak popularna, że właściwie można pokusić się o tezę, że wszystko już o niej zostało napisane i powiedziane. Prawda jest jednak taka, że każdy ma swoje własne, subiektywne odczucia związane z praktyką jogi. Ja również pragnę podzielić się z Wami swoimi pierwszymi doświadczeniami, które zdobyłam we wrocławskiej szkole „Drzewo Życia” i być może w ten sposób zachęcić kogoś do tej formy ruchu. Skupię się bowiem tutaj głównie na tym aspekcie jogi, który związany jest z aktywnością fizyczną. A więc do dzieła.

  Czytaj więcej
 • Pasje i inspiracje Prezentokracja

  „Kiedy byłam młoda marzyłam o…”, „teraz jestem za stary, żeby spróbować” – kiedy ostatni raz zdarzyło Ci się pomyśleć te słowa stojąc przed lustrem? Z wiekiem nabieramy obaw, że to co najlepsze bezpowrotnie już minęło. To błąd. Nigdy nie zamieniaj wiary we własne możliwości w zwątpienie, bo sukces i spełnienie mogą czaić się tuż za rogiem. I to niezależnie od cyfr wpisanych w Twoim  dowodzie.

  Czytaj więcej
 • Pasje i inspiracje Ciekawostki Katarzyna Haławin

  Wreszcie nadeszły wakacje a wraz z nimi zasłużony wypoczynek. Miesiące letnie to czas, kiedy cała Polska rusza na urlop. Południe Europy, rodzime wybrzeże, górskie kurorty - wszędzie pełno spragnionych relaksu ludzi korzystających z wolnych dni. Choć urlop dla większości z nas kojarzy się z czymś przyjemnym, to jednak może napędzić sporo stresu. Zwłaszcza jego planowanie i okres tuż przed wyjazdem. Jak zminimalizować nerwy i skorzystać z urlopu w efektywny sposób? Oto garść inspiracji…

  Czytaj więcej
 • Pasje i inspiracje Katarzyna Haławin

  Dopóki nie doświadczycie tego na własnej skórze, to tak naprawdę ciężko wyobrazić sobie to uczucie, które towarzyszy lotom na paralotni. Na początku czerwca zespół Prezentokracji miał okazję przetestować jedno z najbardziej popularnych przeżyć w swojej ofercie. W tym artykule chcemy podzielić się z Wami naszymi wrażeniami. Choć będzie nam bardzo ciężko ubrać w słowa te wszystkie emocje, które pojawiają się podczas latania (ale także przed i po), to postaramy się zrobić to jak najlepiej.

  Czytaj więcej
 • 25 maj 2020 16:40:30

  Oryginalne pomysły na randkę

  Pasje i inspiracje Katarzyna Haławin

  Randka to spotkanie dwóch osób, które „czują do siebie miętę”. Tak, w krótki sposób można zdefiniować słowo będące gównym bohaterem tego artykułu. Jest to pewnego rodzaju rytuał, który na stałe wpisał się już w naszą kulturę. Randkowanie to po prostu spędzanie czasu z osobą, która jest nam bliska, albo z którą wiążemy swoje plany na przyszłość – w sensie związku romantycznego. My spróbujemy bliżej przyjrzeć się tej formie spotkania dwojga ludzi i podpowiedzieć Wam kilka pomysłów na idealną randkę. Nie tylko tą pierwszą.

  Czytaj więcej
 • Pasje i inspiracje Prezentokracja

  To, że przeżycia a nie przedmioty uszczęśliwiają nas bardziej – my, specjaliści od niezwykłych wrażeń – przeczuwaliśmy od dawna. Filozoficzne rozważania na ten temat trwają od wieków. Dylemat „być czy mieć” jest problematyczny, ponieważ te elementy naszej egzystencji przenikają się wzajemnie. Spróbujmy poszukać odpowiedzi nie tylko teoretycznych – również naukowcy zainteresowali się tym ważnym tematem.

  Czytaj więcej
 • Zapewne każdy z nas słyszał o kartach podarunkowych, bonach prezentowych czy voucherach. Wielu z nas miało także okazję dostać lub wręczyć prezent w takiej formie – czy to od przyjaciółki czy od pracodawcy. Są one bowiem coraz częściej spotykaną i coraz popularniejszą opcją podarunku: zarówno w relacjach bardziej intymnych, jak i biznesowych. Voucher to pomysł na prezent, który zrewolucjonizował branżę. Jakie są jego zalety? Czy ma jakieś wady? I co właściwie w tym wszystkim chodzi?

  Czytaj więcej
 • Pasje i inspiracje Prezentokracja

  Jazda na rowerze, gra na gitarze, taniec  – szukasz prostej recepty, by przełamać życiową monotonię i rutynę codzIennych obowiązków? Ciekawe hobby dla kobiet sprawia, że apetyt na życie gwałtownie wzrasta, a każdy dzień nabiera koloru. Przygotowaliśmy kilka pomysłów na nowe hobby, które pozwoli Ci wprowadzić w życie wiele pozytywnych zmian. Niektóre z nich są bardziej kobiece, a inne nieco mniej, ale nie poddawajmy się stereotypom i szufladkowaniu. Wszystko jest możliwe!

  Czytaj więcej
 • Twoje życie pędzi jak szalone? Mając na głowie wiele obowiązków trudno celebrować pojedyncze momenty. Tak jak w domach stawiamy na funkcjonalne meble, tak i prywatnie chcielibyśmy być wielozadaniowi i jak najbardziej wydajni. Tymczasem to właśnie uważność może znacznie poprawić jakość życia – pomagając radzić sobie ze stresem, łagodząc uczucie niepokoju i lęku, wpływając na poprawę samopoczucia. Jak poczuć się lepiej, będąc bardziej uważnym?

  Czytaj więcej
 • Wigilie firmowe i świąteczne przyjęcia stały się tradycją większości firm i korporacji. To okazja, aby pracownicy mogli się spotkać w nieformalnych okolicznościach i wspólnie celebrować czas Bożego Narodzenia. Grudniowe spotkania są formą benefitu, prezentu i nagrody i mogą przybierać wiele postaci, jednak najbardziej popularne są wspólne kolacje lub imprezy w gwiazdkowym klimacie. Niestety w tym roku, z uwagi na ogólnoświatową pandemię, klasyczna wersja świątecznej wigilii firmowej nie będzie możliwa. Jednak to nie jest powód, aby całkowicie z niej zrezygnować. Sprawdźcie nasze pomysły na wirtualne spotkania świąteczne dla pracowników.

  Czytaj więcej
 • Na pierwszy rzut oka Flyboard oraz jego udoskonalona wersja - Flyboard Air mogą wyglądać jak urządzenie rodem z marvelowskiego komiksu. Mogłoby się wydawać, że tylko ktoś pokroju Iron Mana może mieć w swojej garderobie buty tak wystrzałowe, żeby unieść go na wysokość kilkunastu metrów! Flyboard to jednak coraz popularniejsza atrakcja, z której dziś może korzystać już w zasadzie każdy i to bez jakichkolwiek specjalnych umiejętności.

  Czytaj więcej
 • Pasje i inspiracje Prezentokracja

  Praca, dom, praca, dom… rutyna potrafi dać w kość nawet największym zwolennikom uporządkowanego rytmu dnia. Dlatego jesteśmy zdania, że każdemu należą się krótkie wakacje. A jeśli na urlop w najbliższym czasie nie ma szans, warto samemu zadbać o to, aby skutecznie oderwać się od codzienności. Jak przerwać nużącą monotonię i poczuć przypływ energii? Przedstawiamy zestawienie najlepszych sposobów, dzięki którym zwykły dzień może być pełen nowych wrażeń.

  Czytaj więcej

1-14 Z 41 Wyników

Utworzono Dodane przez
Strona:
 1. 1
 2. 2
 3. 3