Na 40-stkę dla Niej

Idealny prezent dla kobiety na to taki, który sprawi, że poczuje się młoda, piękna, kochana i pełna energii! Podaruj przeżycie, które na długo zostanie we wspomnieniach i będzie znakomitym pretekstem do rozw...

Idealny prezent dla kobiety na to taki, który sprawi, że poczuje się młoda, piękna, kochana i pełna energii! Podaruj przeżycie, które na długo zostanie we wspomnieniach i będzie znakomitym pretekstem do rozwijania nowych pasji i zainteresowań. Wykorzystajmy również tę okazję do podarowania wspólnych chwil, bo wspólne spędzanie czasu z mężem i dziećmi to często najlepszy prezent, jaki można podarować ukochanej kobiecie na czterdziestkę.

POMYSŁY NA PREZENTY DLA ŻONY NA 40 URODZINY?
40-stka żony to nie lada wyzwanie dla każdego męża! Przestrzegamy przed zakupem kremów przeciw zmarszczonych, akcesoriów kuchennych i bielizny wyszczuplającej – zamiast tego proponujemy zaprosić małżonkę na romantyczną kolację w winnicy i podarowanie upominku w postaci wyjątkowego przeżycia. Spełnij najskrytsze marzenie żony o lataniu balonem lub skoku na spadochronie. Podaruj jej kurs wspinaczkowy, aby odkryła w sobie ogromne pokłady siły i energii, albo zaproś na wspólny kurs tańca, o którym wspomina od 10 lat!

JAKI PREZENT NA 40 URODZINY DLA KOLEŻANKI Z PRACY?
Co ucieszy każdą 40-latkę? Relaksacyjny masaż czekoladą, wieczór w teatrze i wyjątkowa kolacja! Zamiast szukać mniej lub bardziej potrzebnych rzeczy dla 40 letniej koleżanki, podarujcie jej bon na relaksujące przeżycie! Coś, co pozwoli poczuć kobieco i dostarczy wyjątkowych wrażeń.

Czytaj więcej
Czytaj mniej

Na 40-stkę dla Niej

Filtruj
Sortuj

1-15 Z 450 Wyników

Polecane Cena Cena
Strona:
  1. 1
  2. 2
  3. 3
  4. 4

1-15 Z 450 Wyników

Polecane Cena Cena
Strona:
  1. 1
  2. 2
  3. 3
  4. 4