Lot samolotem o sportowym charakterze

Zamek Książ z lotu ptaka - loty widokowe Wilgą

Małe, jednosilnikowe samoloty są jak wersje sportowe samolotów rejsowych – dają dużo frajdy i emocji. Nasz lot możemy właściwie podzielić na dwie części. Pierwszą – spokojną – w czasie której przelecieliśmy nad Zamkiem Książ oglądając go z każdej strony. I drugą – podczas której pilot dostarczył nam mocnych skoków adrenaliny robiąc tzw. górki – to znaczy bardzo szybko zlatywał o kilka metrów w dół a później leciał w górę.

Dawało to wrażenie stanu nieważkości – a taki stan, chociaż trwa kilka sekund dostarcza naprawdę ogromnych wrażeń. Dosłownie wyrywało nas z foteli! Trochę strachu, trochę emocji – ciśnienie się podnosi, na policzkach pojawiają się rumieńce. Czułyśmy się jak dzieci w wesołym miasteczku! Trudno to opisać słowami, każdy powinien to poczuć na własnej skórze.

Lot widokowy nad Książem dopasowany do pasażerów

Ekipa prezentokracji - lot Wilga

Widokowy lot samolotem może, ale wcale nie musi dostarczać adrenaliny. Ta nasz druga część lotu nie jest stałą częścią programu. My – dziewczyny z ekipy Prezentokracji – lubimy dreszcz emocji, ale zwolennikom spokojnych, widokowych lotów pilot z pewnością nie będzie dostarczał takich atrakcji.

Dla zwolenników spokojnych lotów w programie pilota jest widokowy przelot nad Zamkami Dolnego Śląska - doskonała propozycja na zwiedzanie tej pięknej części Polski z innej prespektywy. Okazja do odpoczynku i podziwiania pięknych krajobrazów. Dlatego jest to jedno z tych przeżyć, które możemy polecić każdemu – będzie to dobry prezent dla młodej pary, dla rodziców, dla bliskich na urodziny. Może ciekawy pomysł na zaręczyny? Piękne widoki na Zamek i góry dostarczają naprawdę wyjątkowych wrażeń.

---

 

Podobne prezenty:

Lot widokowy nad Zatoką Gdańską - Trójmiasto >>

Lot widokowy nad Tatrami >>

Lot samolotem nad Wrocławiem >>

Lot nad Łodzią >>

Lot nad Poznaniem >>

Lot widokowy - Częstochowa >>

Lot szybowcem >>

---

Podobne tematy: