Loty szybowcem

Kto z nas nie marzył o tym, żeby wzbić się w przestworza i zobaczyć świat z lotu ptaka? Lot szybowcem to wyjątkowy prezent w powietrzu i niezwykłe doświadczenie. Swobodny, nieśpieszny lot pozwala w ...

Kto z nas nie marzył o tym, żeby wzbić się w przestworza i zobaczyć świat z lotu ptaka? Lot szybowcem to wyjątkowy prezent w powietrzu i niezwykłe doświadczenie. Swobodny, nieśpieszny lot pozwala w pełni cieszyć się pięknym widokiem. Szybowce są ciche i majestatyczne, a zarazem dają możliwość chwycenia samemu za ster, by poczuć pełną kontrolę nad lotem. Każdy, kto marzy o lataniu powinien choć raz spróbować szybowania.

Dla kogo lot szybowcem w prezencie?

To fantastyczny i niekonwencjonalny prezent na każdą okazję, bez względu na wiek osoby obdarowanej. Równie dobrze sprawdzi się jako prezent na 18, 30 lub 40 urodziny lub z okazji dnia matki, ojca czy dziadka. Gwarantujemy, że ucieszy zarówno zwolennika aktywnego wypoczynku, jak i osoby kochające piękne widoki. W szybowcu każdy może poczuć się wolny i naładować się pozytywną energią. To cudowne przeżycie dla miłośników niezwykłych krajobrazów i kontrolowanej dawki adrenaliny. Jeśli chcesz podarować bliskiej osobie moc niezapomnianych wrażeń i garść pozytywnych emocji, sprawdź nasze propozycje lotów.

Dlaczego właśnie szybowiec?

Szybowiec to wyjątkowy statek powietrzny bez napędu, który utrzymuje się w powietrzu tylko dzięki prądom powietrza. Aby mógł osiągnąć właściwą wysokość jest holowany przez samolot lub wyciągarkę. Lot odbywa się na wysokości 300-500 metrów i dostarcza niezapomnianych wrażeń. Wyjątkowe filmy i fotografie z lotu będą na pewno cudowną pamiątką do końca życia. Lot odbywa się w towarzystwie instruktora. Czy jest bezpieczny? To jedna z najbezpieczniejszych form latania. Szybowiec nie ma silnika, więc nie może dojść do awarii - a jego konstrukcja pozwala na powolne, miękkie opadanie, więc lądowanie jest zawsze bezpieczne.

Gdzie można latać szybowcem?

Loty szybowcem można zrealizować w różnych miejscach w Polsce: Wrocław, Warszawa, Zamek Książ, Trójmiasto, Kraków, Częstochowa, Rybnik – Ty decydujesz, którą część Polski chcesz zobaczyć z lotu ptaka. Wybrane trasy przelotów mają wyjątkowe walory krajobrazowe. Wszystkie przeloty odbywają się w towarzystwie doświadczonego pilota instruktora, po krótkim szkoleniu teoretycznym.

Loty szybowcem - prezent dla Dwojga

Najpiękniejszymi chwilami warto się dzielić i przeżywać je wspólnie. Wprawdzie każdy z uczestników odbędzie samodzielnie lot z instruktorem, ale każdy z lotów potrwa kilka minut, a wrażeniami będzie się można dzielić przez wiele godzin, a może nawet miesięcy czy lat. Dodatkowo to jedyna szansa, aby ktoś uwiecznił start i lot szybowca z dołu na zdjęciach czy filmie. Czyż to nie ciekawy pomysł na spędzenie czasu we dwoje?

JAK ZAMÓWIĆ?
Aby zrealizować marzenie bliskiej osoby, które doda jej skrzydeł, wystarczy wejść na stronę Prezentokracja.pl i zamówić wybrany voucher jednym kliknięciem. Elegancko opakowany bon prześlemy wraz z życzeniami pod wskazany adres. Osoba obdarowana może sama dokonać wyboru terminu realizacji lotu, korzystając ze specjalnego formularza, zamieszczonego na naszej stronie. Jak się przygotować do lotu? Ubrać się w wygodny strój i buty, naszykować kamerę lub aparat oraz uzbroić się w pokłady pozytywnej energii - resztę zrobi za nas doświadczony pilot.

Czytaj więcej
Czytaj mniej

Lot szybowcem prezent pełen podniebnych emocji

Filtruj
Sortuj

1-15 Z 18 Wyników

Polecane Cena Cena
Strona:
  1. 1
  2. 2

1-15 Z 18 Wyników

Polecane Cena Cena
Strona:
  1. 1
  2. 2