Loty szybowcem

Kto z nas nie marzył o tym, żeby wzbić się w przestworza i zobaczyć świat z lotu ptaka? Lot szybowcem to wyjątkowy prezent w powietrzu i niezwykłe doświadczenie. Swobodny, nieśpieszny lot pozwala w ...

Kto z nas nie marzył o tym, żeby wzbić się w przestworza i zobaczyć świat z lotu ptaka? Lot szybowcem to wyjątkowy prezent w powietrzu i niezwykłe doświadczenie. Swobodny, nieśpieszny lot pozwala w pełni cieszyć się pięknym widokiem. Szybowce są ciche i majestatyczne, a zarazem dają możliwość chwycenia samemu za ster, by poczuć pełną kontrolę nad lotem. Każdy, kto marzy o lataniu powinien choć raz spróbować szybowania.

Dla kogo lot szybowcem w prezencie?

To fantastyczny i niekonwencjonalny prezent na każdą okazję, bez względu na wiek osoby obdarowanej. Równie dobrze sprawdzi się jako prezent na 18, 30 lub 40 urodziny lub z okazji dnia matki, ojca czy dziadka. Gwarantujemy, że ucieszy zarówno zwolennika aktywnego wypoczynku, jak i osoby kochające piękne widoki. W szybowcu każdy może poczuć się wolny i naładować się pozytywną energią. To cudowne przeżycie dla miłośników niezwykłych krajobrazów i kontrolowanej dawki adrenaliny. Jeśli chcesz podarować bliskiej osobie moc niezapomnianych wrażeń i garść pozytywnych emocji, koniecznie wybierz lot szybowcem w jednej z wielu dostępmnych lokalizacji.

Dlaczego właśnie szybowiec?

Szybowiec to wyjątkowy statek powietrzny bez napędu, który utrzymuje się w powietrzu tylko dzięki prądom powietrza. Aby mógł osiągnąć właściwą wysokość jest holowany przez samolot lub wyciągarkę. Lot odbywa się na wysokości 300-500 metrów i dostarcza niezapomnianych wrażeń. Wyjątkowe filmy i fotografie z lotu będą na pewno cudowną pamiątką do końca życia. Lot odbywa się w towarzystwie instruktora. Czy jest bezpieczny? To jedna z najbezpieczniejszych form latania. Szybowiec nie ma silnika, więc nie może dojść do awarii - a jego konstrukcja pozwala na powolne, miękkie opadanie, więc lądowanie jest zawsze bezpieczne. Jeśli chcesz dowiedzieć się więcej na temat szybownictwa, przeczytaj nasz artykuł.

Gdzie można latać szybowcem?

Loty szybowcem można zrealizować w różnych miejscach w Polsce: Wrocław, Warszawa, okolice Wałbrzycha, Trójmiasto, Kraków, Częstochowa, Rybnik, rejon Tatr – Ty decydujesz, którą część Polski chcesz zobaczyć z lotu ptaka. Wybrane trasy mają wyjątkowe walory krajobrazowe. Wszystkie przeloty odbywają się w towarzystwie doświadczonego pilota instruktora, po krótkim szkoleniu teoretycznym. Szczególnie polecamy loty górskie, podczas których można przykładowo obserwować tatrzańskie lub beskidzkie szczyty. Niezwykłym doświadczeniem będzie także przelot szybowcem nad Zamkiem Książ - relację z tego przezycia przeczytacie na naszym blogu.

Loty szybowcem - prezent dla Dwojga

Najpiękniejszymi chwilami warto się dzielić i przeżywać je wspólnie. Wprawdzie każdy z uczestników odbędzie samodzielnie lot szybowcem z instruktorem, ale każdy z lotów potrwa kilka minut, a wrażeniami będzie się można dzielić przez wiele godzin, a może nawet miesięcy czy lat. Dodatkowo to jedyna szansa, aby ktoś uwiecznił start i lot szybowca z dołu na zdjęciach czy filmie. Czyż to nie ciekawy pomysł na spędzenie czasu we dwoje?

Loty motoszybowcem - alternatywa dla szybowców

Wśród naszych propozycji dostępnych w tej kategorii, znajdziecie również loty widokowe motoszybowcem. Te statki powietrzne posiadają napęd silnikowy, dzięki czemu mogą one startować samodzielnie. Lot motoszybowcem nad Tatrami, Pieninami, Gorcami to znakomity pomysł na podarunek dla miłośników górskich plenerów, natomiast lot nad Wrocławiem świetnie sprawdzi się jako prezent, dzięki któremu można spojrzeć na to piękne miasto z innej perspektywy.

JAK ZAMÓWIĆ?
Aby zrealizować marzenie bliskiej osoby, które doda jej skrzydeł, wystarczy wejść na stronę Prezentokracja.pl i zamówić wybrany voucher na lot szybowcem jednym kliknięciem. Elegancko opakowany bon prześlemy wraz z życzeniami pod wskazany adres. Osoba obdarowana może sama dokonać wyboru terminu realizacji, korzystając ze specjalnego formularza, zamieszczonego na naszej stronie. Jak się przygotować do lotu? Ubrać się w wygodny strój i buty, naszykować kamerę lub aparat oraz uzbroić się w pokłady pozytywnej energii - resztę zrobi za nas doświadczony pilot.

Czytaj więcej
Czytaj mniej

Lot szybowcem prezent pełen podniebnych emocji

Filtruj
Sortuj

1-15 Z 22 Wyników

Polecane Cena Cena
Strona:
  1. 1
  2. 2

1-15 Z 22 Wyników

Polecane Cena Cena
Strona:
  1. 1
  2. 2