Wakacje nad wodą i sporty wodne

Jak wakacje to musi być i wodna rozrywka. Zrób w tym roku coś wyjątkowego. Spróbuj windsurfingu, wybierz się na żagle lub zmierz swoje siły na flyboardzie! Taka rozrywka dostarczy niezapomnianych wrażeń i pozwoli przetrwać letnie upały. Jeżeli masz ochotę na leniwe, spokojne popołudnie wybierz się w rejs widokowy – na Maurach, po Bałtyku lub po Odrze. Niech będzie aktywnie i romantycznie!

Wakacje dla fanów motoryzacji

jazda na torze gokartowym

Myślisz, że rajdowe emocje są zarezerwowane tylko dla wybranych? Nic bardziej mylnego! To zabawa, której może spróbować prawie każdy. Zasiądź za kierownicą kultowych samochodów, poprowadź legendarne Ferrari lub Lamborghini, albo przeżyj wyjątkową przygodę w bolidzie Formuły Jedi. Wciel się w role kierowcy najbardziej prestiżowego sportu na świecie i poczuj emocje zarezerwowane tylko dla wybranych.

Masz ochotę na więcej? Sprawdź, czy potrafisz zapanować nad strachem i wprowadzić samochód w kontrolowany drift jadąc Subaru. Poczuj dreszcz adrenaliny wywołany przez setki koni mechanicznych pod stopą i przyśpieszone bicie serca.

Świetnym pomysłem na wakacyjną zabawę na torze są gokarty. Te niepozorne pojazdy potrafią dostarczyć naprawdę porządną porcję emocji. To doskonała rozrywka dla każdego i dobry pomysł na spędzenie popołudnia w grupie przyjaciół.

Wakacje w locie!

Lot paralotniąLot motolotnią, paralotnią, samolotem, balonem a może helikopterem? Taka rozrywka szczególnie przypadnie do gustu tym, którzy mają ochotę na zastrzyk pobudzających endorfin. Po oderwaniu się od ziemi człowiek może spojrzeć na wszystko z innej perspektywy i porządnie wypocząć. Gwarantujemy, że podczas lotu cała energia i myśli są skupione na tej jednej, wyjątkowej chwili a wspomnienia pozostaną w głowie przez wiele lat. Potrzebujesz wyzwania? Skocz ze spadochronem! Poczuj się jak ptak i przekonaj się, że strać cię na więcej!

Chcesz wiedzieć więcej o lotach paralotnią? Przeczytaj: Paralotnie i motolotnie

Spróbuj czegoś nowego i zdobądź nową pasję

W te wakacje bądź aktywny. Szukaj ciekawych kursów i rozrywek. Pomyśl, na co masz ochotę i to zrób. Kurs wspinaczki, kurs tańca a może wyprawa off-road poza miasto? Zaangażuj bliskich, rodzinę i przyjaciół. W prezencie zamiast rzeczy rozdawaj piękne chwile. Odkrywaj nowe pasje i kolekcjonuj wspomnienia. Próbuj nowych sportów i odważ się chcieć więcej.

---

Sprawdź również: