6 produkt(ów)

Utworzono Dodane przez
 • Pasje i inspiracje Rejsy Prezentokracja

  Ekscytująca, pełna adrenaliny i ekstremalnego wodnego szaleństwa. Łódź motorowa dostarcza niezapomnianych wrażeń, i pozwala na przemieszczanie się po zbiorniku rzeki lub jeziora z prędkością nawet 50 km/h. To doskonały sposób na relaks, rozładowanie codziennego stresu i odkrywanie nowych miejsc z niecodziennej perspektywy. Tylko jak ze stabilnego, choć nieco nudnego lądu, przesiąść się na pokład łodzi motorowej? I co zrobić, żeby samodzielnie chwycić za stery i bezpiecznie dopłynąć do celu?

  Czytaj więcej
 • Pasje i inspiracje Rejsy Prezentokracja

  Z dala od lądu i od rutyny. Często bywa spokojnie i słychać tylko cichy szum wiatru i fal. Bywa, że pojawia się zmęczenie, ale tylko na chwilę. Bo jeśli lubi się swój zawód, to człowiek zawsze chce do niego wracać. Szczególnie w sportowym centrum Sharks – miejscu dla ludzi, którzy kochają wodę, a swoją pasją chętnie dzielą się z innymi – profesjonalnie i zawsze z uśmiechem!

  Czytaj więcej
 • Pasje i inspiracje Rejsy Natalia Bąk

  Dla kogo kurs sternika jest dobrym prezentem? Jakie trzeba mieć predyspozycje i co taki kurs daje? Na pytania odpowiada nasz podwykonawca. 

  Czytaj więcej
 • Rejsy Natalia Bąk

  Dla kogo rejs łodzią motorową po Odrze będzie trafionym prezentem oraz z jakimi emocjami wiąże sie jego realizacja? Przeczytaj wywiad z naszym Partnerem.

  Czytaj więcej
 • Latem marzymy o wodzie – o kąpielach, plażowaniu i sportach wodnych. Nadmorskie miejscowości budzą się do życia a jeziora przeżywają prawdziwe oblężenie zwłaszcza w weekendy. Jak zatem poradzić sobie w takim mieście jak Wrocław, w którym nie ma ani morza ani jeziora? Wybierz rejsy po Odrze i przeżyj niezapomniane chwile!

  Czytaj więcej
 • 2 sie 2011 11:48:00

  Pływająca rajska wyspa

  Rejsy Prezentokracja.pl

  Mamy dobrą wiadomość dla tych z Was, którzy musieli zrezygnować z zakupu prywatnej wyspy ze względu na niespodziewany wzrost cen nieruchomości gruntowych w okolicach Karaibów. Teraz, zamiast mało mobilnej prywatnej wyspy tropikalnej, możecie zafundować sobie wyspę w wersji pływającej!

  Czytaj więcej

6 produkt(ów)

Utworzono Dodane przez