Szkolenia motoryzacyjne

Jeżeli od dzieciństwa marzysz o szybkiej jeździe za kierownicą super szybkiego auta lub szalonej prędkości, którą dostarcza tylko i wyłącznie przejażdżka ścigaczem, postaw na treningi jazdy rajdowej i sp...

Jeżeli od dzieciństwa marzysz o szybkiej jeździe za kierownicą super szybkiego auta lub szalonej prędkości, którą dostarcza tylko i wyłącznie przejażdżka ścigaczem, postaw na treningi jazdy rajdowej i sportowej. Doświadczony instruktor zapozna Cię z tajnikami jazdy, wprowadzi do świata rajdów samochodowych i wyścigów motocyklowych oraz zapewni bezpieczeństwo całego przeżycia. Emocje bardzo szybko sięgną zenitu.

Jeżeli masz ochotę z kolei poczuć się jak prawdziwy kierowca Formuły 1 i doświadczyć natychmiastowego przypływu adrenaliny za kierownicą bolidu, polecamy profesjonalny trening jazdy bolidem na torze wyścigowym. Ryk silnika oraz pisk opon gwarantowane!

Niezwykłe przeżycie dla rajdowych zapaleńców. Wyjątkowy prezent, który może zapoczątkować wielką pasję. Trening jazdy to gwarancja niezapomnianych wrażeń. Do wyboru przeróżne warianty treningowe w wielu lokalizacjach. Jest jednak coś co je łączy – ogromna dawka adrenaliny i emocje sięgające zenitu.

CHCESZ PODAROWAĆ W PREZENCIE MOC WRAŻEŃ?

Jesteś we właściwym miejscu. Postaw na rajdowe treningi jazdy! Wybierz niezapomniane przeżycie za kierownicą Subaru STi – legendy sportów motoryzacyjnych. To doskonała okazja do podszlifowania swoich umiejętności jazdy i kontroli pojazdu a przy okazji próby sił w prawdziwym rajdowym aucie. Równie ekstremalne doznania zapewnią Peugeot Rally RS i Renault Megane. Profesjonalny instruktor dostarczy praktycznych wskazówek, które pozwolą na pełne wykorzystanie atutów samochodu – niezależnie którą opcję wybierzesz.A jeśli zwykły trening to za mało, warto skorzystać z opcji kursu driftingu – nauka jazdy w poślizgu kontrolowany. To wyzwanie dla prawdziwych maniaków samochodowych. Szczególnie gdy przeprowadzany jest w driftowozach BMW M3. Pisk opon będzie równie głośny jak okrzyki zachwytu osoby obdarowanej. A dla osób, które wolą podszkolić umiejętności jazdy po zwykłych szosach niż szaleć na torach wyścigowych polecamy szkolenie bezpiecznej jazdy samochodem – praktyczna nauka dobrych praktyk na drogach przyda się każdemu! Wybierz jeden z naszych treningów i podaruj voucher na wyjątkowe emocje za kierownicą.

 

GDZIE MOŻESZ ZREALIZOWAĆ TRENING JAZDY?

Treningi jazdy odbywają się w kilku miastach. Między innymi w Poznaniu, Krakowie, Częstochowie, Warszawie, Lublinie, Kielcach, Łodzi, Trójmieście i we Wrocławiu.

Czytaj więcej
Czytaj mniej

Szkolenia motoryzacyjne

Filtruj
Sortuj

1-15 Z 21 Wyników

Polecane Cena Cena
Strona:
  1. 1
  2. 2

1-15 Z 21 Wyników

Polecane Cena Cena
Strona:
  1. 1
  2. 2