Każdego roku pod choinkę wkładamy te same rzeczy – kosmetyki, książki, ubrania. Boimy się wyjść poza standard, a przecież  jest tyle opcji, aby podarować coś co ma większą wartość niż pieniądze – piękne chwile, spełnienie marzeń i wspomnienia. Spróbuj i zaskocz w tym roku swojego mężczyznę oryginalnym prezentem dla Niego.

 

Co-drive z Wojciechem Chuchałą

1. Bilety, karnety i zaproszenia

Taki prezent do doskonała propozycja jeżeli wiemy, jak lubi spędzać czas mężczyzna, którego zamierzamy obdarować. Karnet na siłownię, a może bilet do teatru? Taki prezent może być motywacją do działań lub – w przypadku męża czy chłopaka – zaproszeniem na wyjątkową randkę

2. Prezenty motoryzacyjne dla mężczyzny

Emocje za kółkiem podobają się większości mężczyzn. Niezapomnianym, świątecznym prezentem może okazać się voucher na przejażdżkę sportowym Lamborghini lub trening driftingu Subaru.

Dowiedź się więcej o Prezentach Motoryzacyjnych

3. Bilet lotniczy

Nie musi być od razu do Nowego Yorku – bilet tanich linii lotniczych do Paryża, Barcelony czy Rzymu to prezent, który może okazać się spełnieniem marzeń a na pewno wystarczającą motywacją do spędzenia wyjątkowego weekendu w pięknym mieście.

Lot paralotnią nad morzem w prezencie4. Lot szybowcem - prezent

Pozostając w tematyce lotniczej polecamy prezenty lotnicze. Lot szybowcem, helikopterem albo paralotnią dostarczają adrenaliny i pięknych widoków. To przeżycie, które często jest spełnieniem marzeń.

Dowiedź się więcej o Prezentach Lotniczych

5. Kursy rozwijające pasje

Tańca, kulinarny, windsurfingu, piwny lub spadochronowy - słowo „kurs” otwiera ogromną przestrzeń możliwości z których każdy wybierze coś dla siebie. Warto z nich skorzystać, bo oprócz cennych umiejętności dostarczają ogromnej ilości zabawy, a nabyte umiejętności mogą stanowić doskonałą bazę pod nową pasję.

---

Podobne tematy:

Mężczyzna na szczycie góry  

Ranking: 10 najlepszych prezentów dla aktywnego mężczyzny >>

14 mar 2014

Idealny prezent dla aktywnego mężczyzny? Ekstremalny i wyzwalający adrenalinę. Na ziemi, w powietrzu lub za kierownicą! Wybierz taki, który spełni jego marzenia.

Piwo składniki  

Wszystko co powinieneś wiedzieć o… piwie >>

4 sie 2017

Moda na rzemieślnicze piwa trwa od kilku sezonów i nic nie wskazuje na to, aby miała przeminąć. Półki sklepowe uginają się pod ogromną ilością gatunków – apa, lager, pale ale, marcowe – każdy miłośnik piwa spotkał się z takim nazwami, ale co tak naprawdę się za nimi kryje?

Ojciec z małym synkiem  

Pomysły na prezenty dla Taty - Ranking Top 5 >>

16 cze 2014

Tato! Już samo to słowo sprawia, że w serduchu robi nam się ciepło . Bo ojciec to nasza ostoja, nasze wsparcie i nasza radość. Pewnie większość z nas ma przed oczami obraz z dzieciństwa, kiedy tata biegnie, za naszym rowerem asekurując nas przed upadkiem.

Mężczyzna wyrażający zaskoczenie prezentem  

Prezent świąteczny dla Niego: hity i kity >>

11 gru 2015

Szukając prezentu dla mężczyzny wznieś się na wyżyny kreatywności i wybierz coś specjalnego! Oczyść umysł, pójdź na jogę, zrelaksuj się i jeszcze raz przemyśl koncepcję podarunku dla Niego. Spraw, żeby w tym roku cieszył się jak dziecko. Taki efekt osiągniesz dzięki przeżyciom!

Chłopak grający na gotarze  

Co na prezent dla Niego na Dzień Chłopaka? My już wiemy! >>

14 wrz 2017

Prezent dla Chłopaka to nie lada wyzwanie. Zwłaszcza, jeśli jesteście ze sobą już od dłuższego czasu. Przygotowaliśmy listę propozycji, które mogą zainspirować Cię do znalezienia Tego Jedynego.. wyjątkowego prezentu! :).

 

 

 

Prezent na 60 urodziny dla mężczyzny. Pomysły dla Taty lub Męża >>

13 cze 2018

Jak wskazują popularne nadruki z personalizowanych kubków i koszulek, na 60 urodziny można spojrzeć z różnej perspektywy. Jednak jedno jest pewne – to szczególna okazja i dlatego chcemy ją uczcić w niecodzienny sposób.