Każdego roku pod choinkę wkładamy te same rzeczy – kosmetyki, książki, ubrania. Boimy się wyjść poza standard, a przecież  jest tyle opcji, aby podarować coś co ma większą wartość niż pieniądze – piękne chwile, spełnienie marzeń i wspomnienia. Spróbuj i zaskocz w tym roku swojego mężczyznę.

 

Co-drive z Wojciechem Chuchałą

1. Bilety, karnety i zaproszenia

Taki prezent do doskonała propozycja jeżeli wiemy, jak lubi spędzać czas mężczyzna, którego zamierzamy obdarować. Karnet na siłownię, a może bilet do teatru? Taki prezent może być motywacją do działań lub – w przypadku męża czy chłopaka – zaproszeniem na wyjątkową randkę

2. Prezenty motoryzacyjne dla mężczyzny

Emocje za kółkiem podobają się większości mężczyzn. Niezapomnianym, świątecznym prezentem może okazać się voucher na przejażdżkę sportowym Lamborghini lub drift Subaru.

Dowiedź się więcej o Prezentach Motoryzacyjnych

3. Bilet lotniczy

Nie musi być od razu do Nowego Yorku – bilet tanich linii lotniczych do Paryża, Barcelony czy Rzymu to prezent, który może okazać się spełnieniem marzeń a na pewno wystarczającą motywacją do spędzenia wyjątkowego weekendu w pięknym mieście.

Lot paralotnią nad morzem w prezencie4. Lot szybowcem - prezent

Pozostając w tematyce lotniczej polecamy prezenty lotnicze. Lot szybowcem, helikopterem albo paralotnią dostarczają adrenaliny i pięknych widoków. To przeżycie, które często jest spełnieniem marzeń.

Dowiedź się więcej o Prezentach Lotniczych

5. Kursy rozwijające pasje

Tańca, kulinarny, windsurfingu, piwny lub spadochronowy - słowo „kurs” otwiera ogromną przestrzeń możliwości z których każdy wybierze coś dla siebie. Warto z nich skorzystać, bo oprócz cennych umiejętności dostarczają ogromnej ilości zabawy, a nabyte umiejętności mogą stanowić doskonałą bazę pod nową pasję.