Weekendy & wyprawy

W balonie, na jachcie, w winnicy lub ekskluzywnym hotelu – nasze pomysły na to jak spędzić wyjątkowy weekend we Dwoje, nigdy się nie kończą. W ofercie Prezentokracji znajdziesz zarówno wyjazdy...

W balonie, na jachcie, w winnicy lub ekskluzywnym hotelu – nasze pomysły na to jak spędzić wyjątkowy weekend we Dwoje, nigdy się nie kończą. W ofercie Prezentokracji znajdziesz zarówno wyjazdy bogate w tradycyjne atrakcje dla pary, jak i zupełnie niecodzienne wyprawy. Twoja ukochana marzy o wypoczynku? Zapewnij jej błogi relaks w strefie SPA. Chcesz zaskoczyć swojego partnera? Zdecyduj się na weekend motoryzacyjny lub jeszcze bardziej niezwykłe przeżycie lotnicze. A wszystko po to, by wspólnie spędzone chwile stały się jeszcze bardziej wyjątkowe.

Pomysły na weekend we Dwoje

Nareszcie tylko we Dwoje. Weekend to upragniony czas, który możesz poświęcić najbliższej osobie. W naszej ofercie znajdziecie niezapomniane pomysły na weekend i propozycje najbardziej romantycznych przeżyć, stworzonych wprost dla zakochanych. Długie spacery, zmysłowe masaże, nastrojowe kolacje przy świecachWspólny wyjazd to doskonała okazja, żeby nacieszyć się swoją obecnością, porozmawiać, pogłębić łączące Was relacje. Spróbujcie odnaleźć wspólną pasję podczas ekskluzywnych warsztatów kulinarnych lub oddajcie się całkowitemu odprężeniu pływając po mazurskich jeziorach. Zaproś bliską osobę na weekend pełen miłości i niezapomnianych wrażeń.

Wyjazd na weekend we Dwoje lub z przyjaciółmi

Dwa dni pełne wrażeń to doskonała recepta na poprawę samopoczucia. Jeśli stały dopływ adrenaliny jest tym, czego potrzebujesz, aby naprawdę wypocząć koniecznie przekonaj się się czym są weekendy off-road. Szaleńcza jazda po bezdrożach zamieni weekendową wyprawę w godną zapamiętania przygodę. Aktywny wyjazd z przyjaciółmi nie musi jednak oznaczać ekstremalnych atrakcji. Jazda konna, warsztaty rękodzieła, wycieczki górskie czy nocne zwiedzanie zabytkowej twierdzy – ciesz się wolnym czasem, dokładnie tak jak lubisz.

Czytaj więcej
Czytaj mniej

Weekend prezent

Filtruj
Sortuj

1-15 Z 76 Wyników

Polecane Cena Cena
Strona:
  1. 1
  2. 2
  3. 3
  4. 4

1-15 Z 76 Wyników

Polecane Cena Cena
Strona:
  1. 1
  2. 2
  3. 3
  4. 4