Aktywny weekend

POMYSŁY NA AKTYWNY WEEKEND
Jeżeli aktywne spędzanie wolnego czasu to wasz ulubiony pomysł na wypoczynek z pewnością przypadną wam do gustu pakiety łączące w sobie pobyt w hotelu oraz wyjątkowe przeżycia....

POMYSŁY NA AKTYWNY WEEKEND
Jeżeli aktywne spędzanie wolnego czasu to wasz ulubiony pomysł na wypoczynek z pewnością przypadną wam do gustu pakiety łączące w sobie pobyt w hotelu oraz wyjątkowe przeżycia. Wśród takich ofert szczególnie warto wziąć pod uwagę weekend z wyprawą balonem, jazdą terenową oraz wyprawią konną. Połączenie wyjątkowych aktywności z noclegiem w hotelu to również idealne rozwiązanie w sytuacji, kiedy do wymarzonej atrakcji dzielą nas dziesiątki kilometrów.

A MOŻE WEEKEND MOCNYCH WRAŻEŃ?
Tutaj znajduje się wszystko to, co sprawia że krew szybciej pulsuje w żyłach a poziom adrenaliny rośnie. Weekendy mocnych wrażeń to pomysł na prezent dla każdego, kto lubi wyzwania. Wyjazdy weekendowe nie muszą kojarzyć się z bezczynnym opalaniem i grillowaniem. Dla aktywnych polecamy górską wyprawę quadami lub weekend w siodle – ogromne doładowanie energii i niezapomniane przeżycia gwarantowane.

Czytaj więcej
Czytaj mniej

Aktywny weekend

Filtruj
Sortuj

1-15 Z 39 Wyników

Polecane Cena Cena
Strona:
  1. 1
  2. 2
  3. 3

1-15 Z 39 Wyników

Polecane Cena Cena
Strona:
  1. 1
  2. 2
  3. 3