Lot balonem - Wrocław

Wybrany wariant

Uczestnicy 2 osoby
1999.0000 2 199 PLN
1 999 PLN
PLN
 • Rok na realizację
 • 30 dni na zwrot
 • Rok na wymianę
 • Dostawa od 0 zł
LUB
Opis
Weźcie udział w wyjątkowej, podniebnej wyprawie, która łączy w sobie dreszcz emocji i szczyptę romantyzmu. Lot balonem to okazja, aby spojrzeć na świat z innej perspektywy. Wsłuchajcie się w szum wiatru i podziwiajcie niesamowite widoki z kosza balonu majestatycznie płynącego przez przestworza. Odkryjcie Wrocław z lotu ptaka i zachwyćcie się kolorową mozaiką pól, lasów i łąk. Pod opieką doświadczonego pilota posmakujecie wolności towarzyszącej lataniu. Wspólnie będziecie mogli dzielić się wrażeniami i czerpać przyjemność z chwil spędzonych we dwoje w tak pięknych okolicznościach. Wznieście się w przestworza i zapewnijcie sobie najpiękniejsze wspomnienia.

Zawartość prezentu

 • Lot balonem we Wrocławiu dla 2 osób
 • Czas trwania lotu: 60 minut. Dodatkowo należy przeznaczyć czas na przygotowania i transport powrotny - łącznie około 3 godzin
 • Na początku odbywa się krótkie przeszkolenie i omówienie planu lotu. Uczestnicy na życzenie mogą również wziąć udział w przygotowywaniu balonu do startu
 • Balon startuje z lotnisk na obrzeżach Wrocławia - zarówno miejsce startu jak i późniejsza trasa zależy od kierunku wiatru i jest potwierdzana bezpośrednio przed uzgodnionym terminem lotu balonem. Przykładowe trasy:

  * Start z lotniska w Szymanowie i lot nad Wzgórzami Trzebnickimi
  * Start z lotniska w Mirosławicach i przelot nad Ślężą
  * Start z Parku Szczodre i lot w kierunku Oleśnicy

 • Istnieje możliwość zaproponowania własnego miejsca startu. Decyzję o możliwości realizacji podejmuje organizator w oparciu o ograniczenia przestrzeni powietrznej i warunki pogodowe
 • Lot balonem nad Wrocławiem realizowany jest na wyłączność - uczestnicy są jedynymi pasażerami i towarzyszy im tylko doświadczony pilot
 • Po wylądowaniu uczestnicy częstowani są lampką szampana i otrzymują certyfikat aeronauty
 • Organizator zapewnia transport z miejsca lądowania do miejsca, gdzie odbywał się start
 • Obsługa naziemna wykonuje pamiątkowe zdjęcia, które następnie są wysyłane w formie elektronicznej do uczestników lotu

Lot balonem nad Dolnym Śląskiem to super pomysł na

 • Niezwykle romantyczne zaręczyny – idealny początek wspólnej podróży przez życie, który rozbudzi w was pragnienia na więcej takich przeżyć
 • Oryginalny prezent ślubny, który zachwycie młodą parę - podaruj im możliwość przeżycia pamiętnych chwil we dwoje
 • Niespodziankę dla narzeczonej lub dziewczyny – pokaż, jak bardzo jest dla Ciebie wyjątkowa. To szczególnie oryginalny prezent i jedno z najbardziej niezapomnianych przeżyć, jakie możesz podarować komuś bliskiemu
 • Prezent biznesowy najwyższych lotów, który przypieczętuje współpracę i pomoże docenić wyjątkowego klienta lub kontrahenta - takie gesty maja duże znaczenie dla wzmacniania relacji biznesowych

Dlaczego warto?

Nad Wami bezkresne niebo, wokół Was lewitujące obłoki, a pod Wami urokliwe pejzaże zapierające dech w piersiach – to wszystko czeka na Was w trakcie lotu balonem z widokiem na panoramę Wrocławia. Wschodzące lub zachodzące słońce dodatkowo urozmaica krajobrazy, kolorując świat ciepłymi barwami - w przestworza bowiem możecie wznieść się wczesnym rankiem lub wieczorem, kiedy przestrzeń mieni się całą paletą kolorów od głębokiej czerwieni i złota po fiolet. To fascynujące przeżycie, którego każda sekunda utkwi Wam w pamięci na lata. Z perspektywy 3000 metrów wszystko wygląda inaczej. Atmosfera magii i intymności będzie unosić się nadal nawet po wylądowaniu, gdy trzymając lampkę szampana jeszcze przez moment możecie celebrować piękno wspólnie spędzonych chwil.
 • Ważne informacje
 • Ważność bonu: 12 miesięcy
 • Czas trwania: 60 minut
 • Lokalizacja: Wrocław
 • Dostępność: prezent sezonowy
 • Pogoda: ma wpływ na realizację
 • Osoby obserwujące: tak
 • Rezerwacja: Rezerwacji należy dokonać z przynajmniej 2-tygodniowym wyprzedzeniem. Loty balonem odbywają się od wschodu słońca do 8:00 lub późnym popołudniem 2 godziny przed zachodem słońca do zachodu słońca.
 • Warunki realizacji: Minimalny wiek: 16 lat, maksymalna waga obojga pasażerów: 200 kg. W przypadku osób niepełnoletnich wymagana jest obecność rodzica lub opiekuna. Ograniczenia: przelot balonem nie jest zalecany dla osób, które nurkowały na 12h przed lotem, w ciąży powyżej 12 tygodnia, cierpiących na epilepsję, po operacji stawów (np. kolanowych, biodrowych) i wszczepieniach endoprotez, świeżych złamaniach i zawałach serca, przeszczepach. Na pokład nie można zabrać: dużych toreb i plecaków (dopuszczalny drobny bagaż podręczny o małych gabarytach i niewielkiej wadze), dużych ciepłych kurtek, zapałek, zapalniczek, płynów łatwopalnych. Dostępność: prezent można zrealizować w sezonie od kwietnia do października. Realizacja zależy od stanu pogody. Warunki konieczne do realizacji: brak opadów, prędkość wiatru maksymalnie 12km/h, maksymalna temperatura 22°C, podstawa chmur wyższa niż 800m, widoczność powyżej 8 km. Prezent zawiera pasażerskie ubezpieczenie lotnicze.
 • Dodatkowe informacje: Ubiór: sportowy, odzież z długim rękawem, czapka.
Lokalizacja

Dostępne lokalizacje:

Opinie
5
5

Jeśli ktoś szuka pomysł na ekskluzywny prezent dla bliskiej osoby, to warto rozważyć. Ładny balon, ciekawa trasa, warte uwagi widoki, jest co fotografować. Trzeba się niestety liczyć z tym, że jak pogoda jest kiepska, to lot jest przekładany na inny termin. Podoba mi się, że loty organizuje doświadczona firma, więc mocno dbają o bezpieczeństwo pasażerów. Bon podarunkowy wykorzystaliśmy w sierpniu zeszłego roku. Realizacja bez zastrzeżeń.

5
5

Nawet nie przypuszczałam, że mąż zrobi mi taką romantyczną niespodziankę i to na 20 rocznicę ślubu. Voucher na przelot balonem otrzymałam rano, a kilkanaście godzin później lecieliśmy we dwoje balonem. Wspaniałe przeżycie i wyjątkowe emocje. Polecam udać się na miejsce realizacji nieco wcześniej - można zobaczyć, jak ekipa przygotowuje balon do startu (stawianie czaszy, nagrzewanie ciepłym powietrzem). Bezpiecznie, miło i nietuzinkowo spędziliśmy tę rocznicę.

5
3

Niestety przegapiłem trochę termin. Myślałem, że można latać też w grudniu (kupon miałem ważny do końca grudnia i wtedy chciałem się umówić). Firma zaproponowała mi wymianę upominku na trzy inne bony podarunkowe. Niby dobrze, ale szkoda, że ominął mnie balon.

5
5

Lot balonem dla dwojga we Wrocławiu do dziś wspominam bardzo miło, choć minęło już pół roku :))

5
5

Przeglądałem setki stron, by znaleźć pomysł na nietypowe zaręczyny. Dziękuję za okazane wsparcie i pomoc. Były ukryte kwiatki, był pierścionek i było "TAK". Ten lot balonem nad Wrocławiem zapamiętamy do końca swoich dni. Było niezwykle romantycznie.

5
5

Doświadczony pilot i pełen profesjonalizm. Podobało mi się, że organizator to człowiek, który odbył setki takich lotów. Emanował spokojem i jednocześnie był niewidzialnym trzecim pasażerem w koszu. Dyskretny i uprzejmy, dopiero zagadnięty opowiadał różne ciekawe historie o lotach. Podróż z nim to prawdziwa przyjemność.

5
5

Lot balonem to najbardziej nietypowy prezent dla pary o jakim słyszałam. Jednocześnie najbardziej romantyczny podarunek od męża. Polecam lot w okolicach zachodu słońca - emocje i widoki nie do opisania. Gdybym była panną, pomyślałabym, że pewnie zaraz będą oświadczyny w balonie ;)))

5
5

Lot balonem dostałam na rocznicę ślubu, która spędziliśmy we Wrocławiu a pochodzimy z Gdańska. Do samego końca nie wiedziałam co mąż dla mnie przyszykował. Dobrze że pogoda nam dopisała, bo podobno do takiego lotu musi być ładna pogoda, żeby nas nie zwiało :))))) To chyba najbardziej romantyczny prezent jaki wymyslił mój mąż a ma on duże pokłady fantazji. W każdym razie to świetny pomysł na rocznicę dla każdego małżeństwa taki lot balonem. Trójmiasto pozdrawia Prezentokrację i Pana Roberta, który leciał z nami i "prowadził" balon

5
5

WOW. Najlepsze 40 urodziny w moim życiu :P A wszystko dzięki mojej kochanej Ani i naszym dziewczynkom. Było cudnie. Teraz muszę znaleźć jeszcze lepszy pomysł na prezent dla żony!

5
5

To był wspaniały dzień. Mąż zbudził mnie z samego rana mówiąc, że ma dla mnie prezent na rocznicę ślubu. Byłam trochę poddenerwowana z tego powodu, jednak gdy okazało się, że czeka nas godzinny przelot balonem, nie posiadałam się ze szczęścia! Było wspaniale! Gdybym mogła poleciałabym jeszcze raz, choćby zaraz :)

5
5

Bon na lot balonem był dla mnie ogromnym zaskoczeniem. Cudowna niespodzianka na 50 urodziny. Dziękuję całej rodzinie.

Oceń przeżycie
Anuluj
FAQ
Jestem zainteresowany prezentem w postaci lotu balonem, ale nie jestem pewny, czy moje zdrowie pozwoli mi na realizację. Gdzie mógłbym się dowiedzieć, czy lot w moim przypadku jest możliwy?

Na naszej stronie można zapoznać się z listą schorzeń, które mogą uniemożliwić realizację lotu balonem. Jeżeli przed realizacją przeżycia pojawią się wątpliwości dotyczące stanu zdrowia osoby obdarowanej, polecamy skontaktować się w tej sprawie z lekarzem pierwszego kontaktu.

Czy lot balonem jest bezpieczny?

Tak, lot wykonywany jest przez doświadczonego pilota, posiadającego wszelkie niezbędne certyfikaty.

Skąd startuje balon?

Balon startuje z podwrocławskich lotnisk: Mirosławice lub Szymanów. Lokalizacja jest zależna od kierunku wiatru.

Czy balon może wystartować z miejsca wskazanego przez klienta?

Tak. Należy pamiętać, że balon potrzebuje odpowiedniej przestrzeni (np. łąka ok. 50x50 m), bez wysokich drzew czy zabudowań.

Czy można latać nad centrum miasta?

Bez specjalnych pozwoleń nie ma takiej możliwości.

Zastanawiam się, jak zorganizować oświadczyny w balonie?

Istnieje możliwość dostarczenia pierścionka, kwiatów, butelki szampana. W celu ustalenia szczegółów prosimy o kontakt.

Czy lot balonem to prezent ekstremalny?

Loty balonem w okolicach Wrocławia wykonywane są tylko przy odpowiednich warunkach atmosferycznych, tak by uczestnikom zagwarantować maksimum bezpieczeństwa. Jest to zatem przeżycie poziomie ryzyka – idealny pomysł na romantyczny lot we dwoje lub spokojną podniebną podróż.

Mam bon na lot balonem. Jak się ubrać, co polecacie?

Lot balonem (Wrocław i okolice) realizowany jest od kwietnia do października. Bez względu na porę roku najlepiej sprawdzi się wygodny strój sportowy. Jeśli lot odbywa się przed zachodem słońca warto włożyć nieprzemakalne buty, bo trawa w miejscu startu bywa zwykle wilgotna po nocy. Dobrze sprawdzi się lekka kurtka trekkingowa, koszulka z długim rękawem.

Czy w trakcie lotu jest zimno?

Rzeczywiście, na pewnej wysokości temperatura jest zwykle o kilka stopni niższa niż na ziemi. Jednak emocje, jakie towarzyszą realizacji prezentu (radość i euforia) są na tyle duże, że mało kto zauważa nieznaczny spadek temperatury :)

Chciałbym sprawić wyjątkowy prezent urodzinowy dla żony. Czy lot balonowy dla dwojga można zrealizować dokładnie w dniu urodzin?

Tak, pod warunkiem, że termin będzie dostępny w grafiku organizatora oraz dopisze pogoda. Przed zakupem warto sprawdzić dostępność wybranego terminu.

Interesuje mnie lot balonem w okolicach Wrocławia. Czy można wskazać też inne miejsce startu?

Tak, ale trzeba się liczyć z ewentualnymi kosztami dojazdu organizatora.

Zamierzam podarować rodzicom widokowy lot balonem w prezencie na rocznicę. Czy na bonie można umieścić stosowną dedykację?

Tak. Personalizowany bon prezentowy będzie na pewno miłym upominkiem. Dodatkowo proponujemy eleganckie pudełko prezentowe przewiązane atłasową wstążką. To będzie niezapomniany prezent na rocznicę.

Czy zaręczyny w balonie są dodatkowo płatne?

Nie. Dodatkowo płatny może być jedynie bukiet kwiatów.

Czy kupując 3 prezenty cena ulega zmianie?

Prosimy o kontakt mailowy w tej sprawie :) Przy okazji, zachęcamy do skorzystania z subskrypcji naszego newslettera. Odbiorcy newslettera otrzymują atrakcyjne rabaty i zniżki.

Ile kosztuje lot balonem dla dwóch osób? Czy cena widoczna przy ofercie to cena za 1 czy 2 osoby?

Cena, która wyświetla się przy produkcie to cena za 60-minutowy lot dla maksymalnie 2 osób na wyłączność. Niezależnie od tego, czy zdecydujecie się lecieć samotnie lub z osobą towarzyszącą, cena będzie taka sama

Dostawa i Płatności
Dostawa:      
       

E-VOUCHER

  0 zł

 

bon elektroniczny w pdf | Już w 5 minut

KURIER FEDEX

  0 zł

 

zamówienia powyżej 300zł | 1 dzień roboczy (zamówienia do godz. 12:30)

KURIER FEDEX

 15 zł

   

zamówienia poniżej 300zł | | 1 dzień roboczy (zamówienia do godz. 12:30)

POCZTA - priorytet polecony

 13 zł

 

1-3 dni robocze (poczta jest wysyłana w poniedziałki i czwartki)

ODBIÓR OSOBISTY - Wrocław

  0 zł

 

 

 
Formy płatności:
 

PRZELEW bankowy

PRZELEW internetowy ekspresowy | Przelewy24

KARTY PŁATNICZE debetowe i kredytowe | Przelewy24     

E-RATY | Przelewy24 - przy zakupach powyżej 300zł

GOTÓWKA | Biuro Prezentokracji - Wrocław

Podobne produkty