Polskie wybrzeże to nie tylko letnie kurorty oblegane przez turystów podczas wakacji, niepewna pogoda i zatłoczone plaże. Polskie Wybrzeże to przede wszystkim Trójmiasto – nadmorska stolica, która tętni życiem o każdej porze roku i niezależnie od pogody. Jedno trzeba jednak przyznać – wiosną prezentuje się szczególnie wyjątkowo. Ze swoim niepowtarzalnym klimatem pełnym blasku bursztynów, piasku prosto z nadmorskich wydm i kutrów rybackich jest idealnym miejscem do przeżycia pięknych, wiosennych chwil.

Pierwszy żywioł – wodaEkstremalne ewolucje na Flyboardzie

Naturalnie, nad morzem uprawia się głównie sporty wodne. Hitem ostatnich miesięcy jest Flyboard! Niesamowite odrzutowe kapcie, które uniosą Cię nad wodę na kilka metrów. Gwarantujemy równie wysoki skok adrenaliny! Jeśli kochasz wodę i kochasz powietrze to z pewnością pokochasz emocje jakie przeżyjesz na flyboardzie w Trójmieście.

Zatoka Gdańska z lotu bociana…

Bocian, symbol wiosny, z pewnością ma wspaniałe widoki krążąc nad Zatoką Gdańską. Ale od kiedy wynaleziono samoloty, również ludzie mogą cieszyć inną perspektywą obserwacji. Lot widokowy nad Zatoka Gdańską to wspaniała okazja, aby spojrzeć na polskie morze i okolice Trójmiasta z góry. A jest co oglądać! Widoki zapierają dech w piersiach!

Rejs VIP

Ahoj marynarze! W Trójmieście trzeba zakosztować żeglarskiej przygody. Taką okazję z pewnością da Wam rejs jachtem po Bałtyku. Niecodzienna przygoda podczas której przeżyjecie fantastyczne emocje. W programie, nie tylko relaksujący odpoczynek na falach, ale również nauka żeglarstwa pod okiem prawdziwych wilków morskich

Romantyczna kolacja w Gdańsku

Powietrzna żegluga

Nadmorski klimat sprzyja romantycznym uniesieniom. A co może być bardziej romantycznego niż lot balonem z widokiem na wybrzeże o zachodzie słońca? Sprawdźcie sami gdzie poniesie Was wiatr i przeżyjcie niezapomniane chwile, o których długo będziecie pamiętać. Sami się przekonacie, że będziecie chcieli zatrzymać ten moment na wieczność. To prawie jak żeglowanie w powietrzu!

Bon Apetit!

Jest takie niezwykłe miejsce, wprost idealne na wieczór. Miejsce w którym nastrój idealnie współgra z aromatem potraw, ich smakiem i wyglądem. To urocza gdańska restauracja, w której serwują prawdziwą ucztę dla zmysłów. Kolacja degustacyjna dla 2 osób w Restauracji Filharmonia będzie idealnym zwieńczeniem dnia pełnego emocji.

Więcej inspiracji na wyjątkowy czas w Trójmieście znajdziesz tutaj: Trójmiasto i Pomorze

Podobne tematy: