Słońce coraz mocniej świeci, a Poznań znowu zaczyna tętnić życiem. Mieszkańcy chętniej wychodzą z domu i siadają w restauracyjnych ogródkach konsumując gzika z pyrami. Turyści tłumnie kręcą się po Starym Mieście czekając na południe, aż słynne poznańskie koziołki zaprezentują swój codzienny rytuał. Tak! Wiosna już na dobre zagościła w stolicy Wielkopolski a wraz z nią nieodparta ochota na coś nowego.

Lot widokowy nad rozlewiskiem Warty w prezencie.Warto nad Wartą!

Wyjątkowe przeżycie łączące w sobie odrobinę relaksującego uniesienia i szczyptę ekstremalnych emocji.  Lot motoparalotnią nad rozlewiskiem Warty dostarczy niezapomnianych chwil miłośnikom podniebnych przygód. Okolice Poznania z perspektywy lotu ptaka prezentują się wspaniale! Zobaczcie sami!

Gaz do dechy!

Wiosną każdemu z nas przyda się odrobina adrenaliny! Zachęcamy zatem do skosztowania motoryzacyjnych emocji.  Przeżyj moc wrażeń za kierownicą sportowego  Ferrari na Torze Poznań, wciśnij gaz do dechy, poczuj przyspieszenie wciskające w fotel i naucz się manewrów godnych prawdziwych mistrzów sportów motorowych. Rajdowy trening jazdy to prawdziwa gratka dla pasjonatów dobrych samochodów.

Jump!

A dla osób, których głód adrenalinowy jest jeszcze silniejszy mamy coś specjalnego! Skok ze spadochronem w tandemie to coś, co z pewnością zaspokoi ich pragnienie przeżywania ekstremalnych emocji. Niesamowite uczucie swobodnego spadania z wysokości kilku tysięcy metrów a następnie spokojny lot z rozłożoną czaszą spadochronu to coś, co trzeba przeżyć i samemu przekonać się o wyjątkowości towarzyszących mu wrażeń.

Trzy przyjaciółki w SPAPoznań z przyjaciółkami!

Przywitajcie wiosnę z nową energią. Wraz z przyjaciółkami spędźcie wieczór w SPA i wspólnie skorzystajcie z kilku chwil relaksu, które wybudzą Was z zimowego snu i doładują pozytywną mocą. Zabiegi SPA, masaże, konsultacje z kosmetologiem i wizażystą, makijaż i lampka wina – niezapomniany wieczór w doborowym towarzystwie.

Aktywny weekend

Off-roadowa przygoda dla dwóch osób! Wyprawa, która na długo pozostanie w Waszej pamięci. Jazda off-road samochodami z napędem 4x4 w trudnym terenie to prawdziwe wyzwanie dla poszukiwaczy mocnych wrażeń. Przed Wami dzień pełen emocji i zmagań w terenie pełnym przeszkód i niespodzianek. A po tym wszystkim pyszna kolacja z butelką wina i noc w komfortowym hotelu.

Więcej inspiracji na aktywny wypoczynek w Poznaniu znajdziesz tutaj: Poznań i Wielkopolska

---

Podobne tematy: