1. Weekend off-road 

To idealna propozycja dla tych, którzy kochają naturę, adrenalinę i mocne samochody. Jesienią off-roadowe trasy potrafią być naprawdę malownicze – szczególnie te górskie. Weekend w samochodach terenowych to połączenie wyprawy, podczas której trzeba się zmierzyć z naturalnymi przeszkodami oraz relaksu w  górskim pensjonacie.

Więcej informacji tutaj: Aktywny weekend dla Dwojga - off-road

2. Escape Room

masaż gorącymi kamieniami jesienią w prezencie

Grupowa, fabularyzowana zabawa polegająca na wyjściu z zamkniętego pomieszczenia wymagająca rozwiązywania specjalnie przygotowanych zagadek to od jakiegoś czasu bardzo popularna rozrywka. Escape room Idealnie sprawdzi się na sobotni, jesienny weekend. Jeżeli jeszcze nie spróbowaliście, powinniście to jak najszybciej nadrobić!

3. Relaks i aromaterapia

Nie ma co ukrywać, jesieni nie lubimy nie bez przyczyny – mniejsza ilość słońca i znaczne obniżenie temperatury nie wpływają dobrze na nasz nastrój. Jesienny weekend jest właśnie po to, by ten nastrój poprawiać np. spędzając popołudnie w nastrojowym salonie SPA lub masażu – regenerujący masaż to najlepsze, co możemy dać sobie w tym czasie w prezencie.

 

lot widokowy samolotem w prezencie

4. Loty widokowe samolotem

O ile sezon na paralotnie i motoparalotnie już za nami, to na loty widokowe samolotami sezon trwa cały rok. Warto o tym pamiętać, bo nic tak dobrze nie wpływa na nasze samopoczucie jak ekstremalne, niezwykłe wrażenia. Zapewniamy, że świat z góry jesienią wygląda zjawiskowo. Popołudnie w niebie to jeden z naszych najlepszych pomysłów na jesienny weekend.

Szczegolnie widowiskowe będą Lot widokowy nad Zatoką Gdańską oraz Lot nad Tatrami.

5. A może warsztaty kulinarne lub kurs tańca?

Nie marnuj jesienią czasu – poświęć go na rozwój. Spełnij marzenia o kursie gotowania lub tańca. Takie szkolenia nie tylko doskonale poprawiają humor czy doskonalą nasze umiejętności, ale również pozwalają poznać nowych ludzi i nawiązać przyjaźnie – a to najlepsza recepta na udaną jesień.

Potrzebujesz więcej propozycji? Rozgość się na naszej stronie i przejżyj oferty w pobliżu Twojego miasta. Znajdziesz sporo  pomysłów na weekend we Wrocławiu, Warszawie, Poznaniu, Katowicach i Trójmieście. 

---

Podobne tematy: