Na wodzie może być równie przyjemnie jak w wodzie. Orzeźwiający wiatr i przyjemna atmosfera nurtu rzeki sprawiają, że podróż szlakiem wodnym z pewnością jest  świetnym sposobem na spędzenie wolnego czasu w upalne, letnie dni. To wspaniały pomysł na rocznicową lub urodzinową niespodziankę. Rejs po Odrze łączy w sobie świetną zabawę i wspaniałe widoki, których nie doświadczysz w czasie zwykłego spaceru ulicami Wrocławia. Proponujemy romantyczną kolację na jachcie lub szaloną eskapadę łodzią motorową w grupie znajomych.

Rejs po Odrze – romantyczne chwile we dwoje

Zachód słońca, kołysanie fal, pięknie nakryty stół i najwspanialsze miejsca Wrocławia w tle – czy znacie bardziej romantyczny sposób na spędzenie chwili z ukochaną osobą? Kolacja na jachcie z pewnością zrobi wrażenie na obdarowanej osobie. To uczta dla zmysłów i rozkosz dla duszy. Rejsy dla par możliwe są również w wersji bez kolacji oraz po zmroku 

rejs jachtem po Odrze

- nocny rejs po Odrze. Cieszcie się tą intymną atmosferą tylko we dwoje. Rocznica spędzona w ten sposób pozostanie w Waszych wspomnieniach, a zaręczyny przybiorą wyjątkowy charakter zwłaszcza wśród takich miejsc jak Ostrów Tumski czy Most Pokoju.

Rejs po Odrze – wyprawa z przyjaciółmi

Szukasz mocniejszych wrażeń! Wybierz szaloną wyprawę łodzią motorową. Wiatr we włosach, prędkość dochodząca do 50 km/h, ostre zakręty i skoki przez fale. To wszystko w rejonach Wyspy Opatowickiej i Ogrodu Zoologicznego.  A po tych emocjach zapraszamy na zwiedzanie Wrocławia z perspektywy  Odry: Most Grunwaldzki, Wyspa Słodowa czy Gmach Uniwersytetu. Zabierz ze sobą grupkę znajomych i spędźcie czas w wyjątkowy sposób. Może to być również wspaniały początek wieczoru kawalerskiego lub panieńskiego.

Dowiedź się więcej: Rejs po Odrze