Na wodzie może być równie przyjemnie jak w wodzie. Orzeźwiający wiatr i przyjemna atmosfera nurtu rzeki sprawiają, że podróż szlakiem wodnym z pewnością jest  świetnym sposobem na spędzenie wolnego czasu w upalne, letnie dni. To wspaniały pomysł na rocznicową lub urodzinową niespodziankę. Rejs po Odrze łączy w sobie świetną zabawę i wspaniałe widoki, których nie doświadczysz w czasie zwykłego spaceru ulicami Wrocławia. Proponujemy romantyczną kolację na jachcie lub szaloną eskapadę łodzią motorową w grupie znajomych.

Rejs po Odrze – romantyczne chwile we dwoje

Zachód słońca, kołysanie fal, pięknie nakryty stół i najwspanialsze miejsca Wrocławia w tle – czy znacie bardziej romantyczny sposób na spędzenie chwili z ukochaną osobą? Kolacja na jachcie z pewnością zrobi wrażenie na obdarowanej osobie. To uczta dla zmysłów i rozkosz dla duszy. Rejsy dla par możliwe są również w wersji bez kolacji oraz po zmroku 

rejs jachtem po Odrze

- nocny rejs po Odrze. Cieszcie się tą intymną atmosferą tylko we dwoje. Rocznica spędzona w ten sposób pozostanie w Waszych wspomnieniach, a zaręczyny przybiorą wyjątkowy charakter zwłaszcza wśród takich miejsc jak Ostrów Tumski czy Most Pokoju.

Rejs po Odrze – wyprawa z przyjaciółmi

Szukasz mocniejszych wrażeń! Wybierz szaloną wyprawę łodzią motorową. Wiatr we włosach, prędkość dochodząca do 50 km/h, ostre zakręty i skoki przez fale. To wszystko w rejonach Wyspy Opatowickiej i Ogrodu Zoologicznego.  A po tych emocjach zapraszamy na zwiedzanie Wrocławia z perspektywy  Odry: Most Grunwaldzki, Wyspa Słodowa czy Gmach Uniwersytetu. Zabierz ze sobą grupkę znajomych i spędźcie czas w wyjątkowy sposób. Może to być również wspaniały początek wieczoru kawalerskiego lub panieńskiego.

Dowiedz się więcej: Rejs po Odrze

 

Podobne tematy:

Rejs po morzu  

Każdy rejs to inna przygoda - wywiad >>

12 lip 2018

Z dala od lądu i od rutyny. Często bywa spokojnie i słychać tylko cichy szum wiatru i fal. Bywa, że pojawia się zmęczenie, ale tylko na chwilę. Bo jeśli lubi się swój zawód, to człowiek zawsze chce do niego wracać. Rozmowa z Grzegorzem Jatczyszynem – członkiem zarządu Centrum Sportów Wodnych Sharks, instruktorem sportów wodnych i zapalonym miłośnikiem żeglarstwa.

Rejsy prezenty  

Prezenty: Rejsy >>

 

Statek, jacht, łódź motorowa - podaruj prezenty w postaci rejsu, który pozostawi fantastyczne wspomnienia. Prezent dla dwojga lub dla całej grupy.

Łódź motorowa podczas rejsu  

Kurs motorowodny – Jak zdobyć patent sternika? >>

14 lip 2018

Łódź motorowa dostarcza niezapomnianych wrażeń, i pozwala na przemieszczanie się po zbiorniku rzeki lub jeziora z prędkością nawet 50 km/h. Tylko jak ze stabilnego, choć nieco nudnego lądu, przesiąść się na pokład łodzi motorowej? I co zrobić, żeby samodzielnie chwycić za stery i bezpiecznie dopłynąć do celu?

żaglówka podczas rejsu po morzu  

Prezent: Rejs po Bałtyku >>

Podaruj niezwykły prezent. Rejs po Bałtyku dla 4 osób. Trasa dopasowana do oczekiwań uczestników. Rejs pod opieką wykwalifikowanego skippera.

Rejs motorówką po Odrze Wrocław  

Prezent: Rejs motorówką po Odrze >>

 

Wybierz się w ekscytującą podróż motorówką i odkryj Wrocław z zupełnie nowej perspektywy. Rejs po Odrze to połączenie ekstremalnego szaleństwa na rzece i doskonałej zabawy w towarzystwie przyjaciół. Bon prezentowy dostępny w kilka minut.

Rejs motorówką  

Wywiad: Rejs łodzia motorową w prezencie >>

7 gru 2016

Dla kogo rejs łodzią motorową po Odrze będzie trafionym prezentem oraz z jakimi emocjami wiąże sie jego realizacja? Przeczytaj wywiad z naszym Partnerem.