Na najczęściej pojawiające sie pytania dotyczące rejsu motorówką po Odrze odpowiada Grzegorz Jatczyszyn z Centrum sportów wodnych Sharks

 

Dla kogo rejs łodzią motorową jest dobrym prezentem?

Rejs łodzią motorową to doskonały prezent na każdą okazję. Nie ma dolnej ani górnej granicy wieku, dla której rejs mógłby okazać się nietrafionym przeżyciem. Jeśli nie masz pomysłu, co podarować bliskiej osobie na urodziny, jaką rozrywkę zagwarantować znajomym albo rodzinie a może nie wiesz w jaki sposób zorganizować zaręczyny, rejs to najlepsza forma prezentu.

Jakich emocji dostarcza taki rejs? Radość, adrenalina, odprężenie?

Rejs po Odrze łodzią motorową dla grupy przyjaciół w prezencie.

Emocje towarzyszące uczestnikom rejsu to przede wszystkim radość i adrenalina wynikająca z prędkości poruszania się jachtu, a także uczucie wolności i swobody ze względu na bliski kontakt z naturą. Jeżeli ktoś pragnie poczuć się spokojny i odprężony, wtedy dostosowujemy się do wymagań i oczekiwań klienta. Każdy wyjeżdża od Nas z wielkim uśmiechem i obiecuje sobie, że na pewno jeszcze to powtórzy.

Jakie widoki można obserwować podczas rejsu? 

Podczas rejsu po Odrze przede wszystkim zwiedzamy Wrocław od strony wody. Płyniemy z górnego odcinka Odry Sportowej, gdzie można w ciszy i spokoju podziwiać okoliczną naturę a następnie udajemy się do centrum miasta. Trasa wiedzie obok przystani Politechniki Wrocławskiej, później wzdłuż Ostrowa Tumskiego aż do Wyspy Słodowej i Uniwersytetu Wrocławskiego.

Czy są jakieś przeszkody by skorzystać z rejsu?

Nie ma żadnych przeciwskazań do skorzystania z takiej formy prezentu. Jacht motorowy jest w pełni bezpieczny i przystosowany do transportu osób, które są nie obyte z wodą i nie mają żadnego doświadczenia w tego typu sportach. Sternik na pewno zadba o komfort i bezpieczeństwo załogi tak aby rejs był nie zapomnianą przygodą.

 

Dowiedz się wiecej na temat rejsu: Rejs łodzią motorową po Odrze (1-5 osób)

 

---

Sprawdź również: