W ofercie firmy Yacht Island Design, która zasłynęła m.in. projektem The Streets of Monaco, pojawił się nowy jacht o wiele mówiącej nazwie "Tropical Island Paradise".

Ten mierzący 90 metrów długości pływający raj na ziemi (na morzu?) ma rozwijać prędkość 15 węzłów. Na pokładzie znajdują się m.in. bar, salon SPA i szereg apartamentów VIP - każdy z własnym balkonem. Zmęczeni kąpielą w basenie będziecie mogli wypocząć w krytych strzechą chatkach tubylców, popijając drinka i delektując się widokiem wodospadu spływającego z Waszego własnego, prywatnego wulkanu. W międzyczasie Wasi goście, którzy dopiero co wylądowali helikopterem, mogą pościgać się na skuterach wodnych lub kajakach, dla których przewidziano specjalną przystań pod basenem.

Brzmi zachęcająco? Nic prostszego, wystarczy złożyć zamówienie! Jeżeli natomiast jacht nie zrobił na Was wrażenia, nic straconego. Wystarczy skontaktować się z firmą za pośrednictwem ich strony internetowej. Za odpowiednie pieniądze gotowi są zrealizować każdą, nawet najbardziej ekstrawagancką jachtową wizję!

My zapraszamy was na nasze rejsy.

 

---

Sprawdź również: