Samolot o sportowym charakterze!

Zamek Książ z lotu ptaka - loty widokowe Wilgą

Małe, jednosilnikowe samoloty są jak wersje sportowe samolotów rejsowych – dają dużo frajdy i emocji. Nasz lot możemy właściwie podzielić na dwie części. Pierwszą – spokojną – w czasie której przelecieliśmy nad Zamkiem Książ oglądając go z każdej strony. I drugą – podczas której pilot dostarczył nam mocnych skoków adrenaliny 

robiąc tzw. górki – to znaczy bardzo szybko zlatywał o kilka metrów w dół a później leciał w górę. Dawało to wrażenie stanu nieważkości – a taki stan, chociaż trwa kilka sekund dostarcza naprawdę ogromnych wrażeń. Dosłownie wyrywało nas z foteli! Trochę strachu, trochę emocji – ciśnienie się podnosi, na policzkach pojawiają się rumieńce. Czułyśmy się jak dzieci w wesołym miasteczku! Trudno to opisać słowami, każdy powinien to poczuć na własnej skórze.

 

Ekipa prezentokracji - lot WilgaLot dopasowany do pasażerów

Lot widokowy samolotem może, ale wcale nie musi dostarczać adrenaliny. Ta nasz druga część lotu nie jest stałą częścią programu. My – dziewczyny z ekipy Prezentokracji – lubimy dreszcz emocji, ale zwolennikom spokojnych, widokowych lotów pilot z pewnością nie będzie dostarczał takich atrakcji. Dla zwolenników spokojnych lotów w programie pilota jest widokowy przelot nad zamkami Dolnego Śląska - doskonała propozycja na zwiedzanie tej pięknej części Polski z innej prespektywy. Okazja do odpoczynku i podziwiania pięknych krajobrazów. Dlatego jest to jedno z tych przeżyć, które możemy polecić każdemu – będzie to dobry prezent dla młodej pary, dla rodziców, dla bliskich na urodziny. Może ciekawy pomysł na zaręczyny? Piękne widoki na Zamek i góry dostarczają naprawdę wyjątkowych wrażeń.

 

Masz ochotę wybrać się Wilgą w podniebną podróż na Zamkami Dolnego Śląska? Sprawdź tutaj -> Lot widokowy nad Zamkami Dolnego Śląska (2-3 osoby)