Weekend majowy to przedsmak wakacji. Może to doskonały moment na wzbicie się szybowcem w powietrze, jazdę off-road poza miastem lub romantyczną kolację w klimatycznym Wrocławiu?

Każdy ma swoje ulubione formy spędzania wolnego czasu. Tym, którzy lubią aktywność i wyzwania polecamy atrakcje w powietrzu i za kółkiem terenowego lub sportowego samochodu. Zwolennicy spokojnego wypoczynku powinni dokładnie przejrzeć oferowane przez nas atrakcje kulturalne i romantyczne kolacje. Poniżej, trzy propozycję wybierane najchętniej.

 1. Lot widokowy szybowcem nad Zamkiem Książ
  Wyjątkowe wrażenia, nuta adrenaliny i przepiękne widoki – czego potrzeba więcej do szczęścia? Lot szybowcem pozwala na chwilę oderwać się od codzienności. Szybowanie w przestworzach daje wrażenia, których nie zapomina się do końca życia. Każdy, kto choć raz posmakuje w podniebnej przygodzie, będzie miał ochotę na więcej!

  W czasie majówki lot można połączyć ze zwiedzaniem Zamku Książ, na którym co roku w czasie weekendu majowego organizowany jest Festiwal Kwiatów.

  widokowy lot szybowcem nad Zamkiem Książ
 1. Off-road - jazda samochodem terenowym po bezdrożach Wielkopolski
  Ekstremalna przygoda za kierownicą terenowego samochodu gwarantuje wyjątkowy odpoczynek od codzienności. Zmierz się z dzika naturą, pokonaj przeszkody i żywioły!  Duża dawka adrenaliny gwarantowana. Z atrakcji mogą skorzystać dwie osoby i w czasie trasy zmieniać się za kierownicą.  jazda samochodem terenowym po bezdrożach w prezencie
    3. Weekend dla Dwojga we Wrocławiu

 

   Jeżeli pogoda nie pozwoli na spędzenie popołudnia na działce przy grillu to może wybierzesz się na  się na romantyczny weekend dla dwojga do Wrocławia? Niezwykłe atrakcje Wrocławia, wyśmienite jedzenie i klimat miasta sprawią, że wypad będzie z pewnością wyjątkowy.romantyczna kolacja w art hotelu

 

---

Sprawdź również: