Stolica Dolnego Śląska to idealne miejsce do wiosennych przeżyć. To miejsce, w którym odnajdą się zarówno wielbiciele ekstremalnych aktywności jak i miłośnicy chwil pełnych relaksu!

Wrocław - miasto spotkań z przygodą

Wrocław, podobnie jak Nowy York nigdy nie zasypia, ale wiosna to szczególny czas, który jest gratką zarówno dla mieszkańców jak i turystów. Wystarczy spojrzeć w kalendarz imprez: Przegląd Piosenki Aktorskiej, muzyczny festiwal "3-majówka" czy Gitarowy Rekord Guinessa. Oprócz tego, we Wrocławiu dzieje się dużo więcej! Oto 5 atrakcji, o których nie przeczytasz na pierwszych stronach gazet, ale które na pewno warto poznać, zapamiętać i przeżyć!

1. Ekstremalnie we Wrocławiu...

... czyli przeżycie z piskiem opon. Jazda za kierownicą rajdowego Subaru z pewnością spodoba się miłośnikom sportów Drifting subaru po torze w prezenciemotoryzacyjnych, fanom Roberta Kubicy i pasjonatom dobrych samochodów. Na torze wyścigowym, poczujecie adrenalinę, która towarzyszy kierowcom rajdowym. Pełna wrażeń jazda pod okiem doświadczonych instruktorów to przeżycie, które zapamiętacie na bardzo dłuuuugo.

2. Wrocław z lotu ptaka

Lot widokowy nad stolicą Dolnego Śląska to pomysł na zwiedzenie miasta z nieco innej perspektywy. W towarzystwie bliskich poczujecie zew wolności, który sprawi, że ciarki przebiegną wam po plecach. Wznosząc się nad miastem, będziecie mieli okazję zobaczyć wszystkie jego najpiękniejsze miejsca. Moc wrażeń, piękne widoki i zachwycające wspomnienia!

3. W dołku

Wrocław to miasto, które może się poszczycić jednym z najlepszych pól golfowych w Polsce. To świetna okazja, aby właśnie tutaj rozpocząć swoją przygodę z tym fascynującym sportem. Pakiet golfowy to sposób na spędzenie wolnego czasu samemu lub we Dwoje. Nauka gry w golfa i lunch w restauracji z widokiem na pole golfowe z pewnością pozwolą Wam poczuć się wyjątkowo.

Romantyczny rejs po Odrze 4. Pod znakiem winogron

Jeszcze jedno, niezwykle klimatyczne miejsce, które trzeba zobaczyć! Zaledwie kilka kilometrów od Wrocławia znajduje się największa winnica w Polsce. Spacerując wśród winorośli, zwiedzając winnicę i winiarnię, słuchając opowieści o uprawie winogron i produkcji wina oraz degustując lokalne wino nie sposób nie zakochać się w tym miejscu. Balsam dla podniebienia i dla duszy.

5. Romantycznie we Wrocławiu

Propozycja dla zakochanych - zarówno tych z długim jak i krótkim stażem. Wrocław to miasto idealne do spędzenia weekendu z ukochaną osobą. Podczas romantycznego weekendu w słynnym Art Hotelu zlokalizowanym w samym sercu wrocławskiej starówki przeżyjecie niezapomniane chwile we Dwoje. Romantyczna kolacja, spacer wybrzeżem Odry, wieczorny klimat Ostrowa Tumskiego... Bo jak nie tu, to gdzie?

Tutaj znajdziecie więcej pomysłów na oryginalne prezenty i atrakcje we Wrocławiu

---

Sprawdź również:

Co robić we Wrocławiu? 15 rzeczy, których musisz spróbować - blog>>

Co robić w Trójmieście - 15 oryginalnych pomysłów >>

Co robić wiosną w Poznaniu? >>

Co robić jesienią? 10 inspirujących pomysłów dla każdego >>

Wrocław: Prezenty i atrakcje >>