1. Chłopak z głową w chmurach

Latanie od wieków fascynowało ludzkość - a szczególnie tę męską część. Jako mali chłopcy wskazywali na niebo krzycząc z entuzjazmem "patrz, patrz tato samolot" lub z wielkim skupieniem sklejali modele samolotu. Na lekcjach z powagą opowiadali, że jak dorosną to będą pilotami albo kosmonautami. Pora na spełnienie ich dziecięcych fantazji, a lot szybowcem doskonale sprawdza się jako prezent dla mężczyzny.

2. Duże resoraki dla dużych chłopakówPodaruj mężczyźnie jazdę Ferrari na torze wyścigowym.

Kolekcja resoraków - od tego zazwyczaj zaczyna się miłość do motoryzacji. Następnie nadchodzi era plakatów Ferrari na ścianie, nagrywania każdego odcinka Top Gear, zawziętego grania w rajdowe gry komputerowe i w końcu... upragnione prawo jazdy. Ale ale... na tym męskie marzenia się nie kończą.

Przecież największą frajdą moto-maniaka jest możliwość poprowadzenia fajnego sportowego wozu na torze wyścigowym. Ferrari Italia idealnie się do tego nadaje.

Chcesz podarować chłopakowi motoryzacjną przygodę? Sprawdź tutaj: Prezenty za kierownicą

3. Chłopak pod pełnymi żaglami

Kapitan wielkiego okrętu albo pirat poszukujący skarbu - każda z tych ról wymaga umiejętności sprawnego żeglowania. Ile to razy obserwowaliśmy młodych chłopaków, trzymających ster i walczących na wyimaginowanym okręcie ze sztormem lub ogromnym wielorybem. Teraz czas na prawdziwe wyzwanie. Dzień Chłopaka to dobra okazja na prezent w postaci kursu żeglarskiego. Kto wie - może kiedyś nazwie swój jacht Twoim imieniem? ;)

Rejs jachtem po Bałtyku4. Twardy jak skała

Górskie wędrówki, wyprawy survivalowe, obozy wędrowne... Mężczyźni nigdy z tego nie wyrastają. Przygoda to ich żywioł a zdobywanie to ich cel. Dlatego zanim ruszą na podbój Mount Everest powinni się do tego solidnie przygotować. Najlepiej zacząć od szkolenia wspinaczkowego w Górach Sokolich, podczas którego poznają świat skałek, lin i asekuracji. Wyjątkowe emocje i GÓRA wrażeń!

5. "... co z niego za typ"

Tytułowa bohaterka największego przeboju grupy Dżem. Skoro Ryszard Riedel poświęcił jej cały kawałek, to znaczy, że musi być wyjątkowa. Whisky. Pewnie każdy facet zna słowa tego utworu równie dobrze jak smak tego trunku. Ale whisky whisky nierówna i lepiej poznać jak smakuje w wielu odsłonach. Degustacja whisky to okazja dla mężczyzny, aby stał się znawcą i mógł błyszczeć swą wiedzą na salonach :)

 

Sprawdź również:

Prezent świąteczny dla Niej: hity i kity - blog>>

15 pomysłów na wyjątkowy prezent dla Chłopaka >>

Odjechane Mikołajki czyli prezenty nie z tej ziemi… >>

Prezenty dla mężczyzny, który ma wszystko >>

Top 8 prezentów dla Niego na Święta >>

Konkurs "Lot dla Niego" >>

7 najlepszych pomysłów na wspólny prezent dla rodziców na święta >>