Pomyślcie o osobie, dzięki której doświadczyliście niesamowitych przeżyć! Z pewnością pojawia się Wam przed oczami Ojciec. Jeśli wrócicie pamięcią do lat dzieciństwa i młodości, zobaczycie Tatę, który czyta Wam książki, opowiada niesamowite historie, puszcza latawce, zabiera na biwak w góry. Zobaczycie ważną osobę, która uczy Was spełniać swoje marzenia i zaraża pasją. 23 czerwca to doskonała chwila, aby przypominać Tacie jak wiele mu zawdzięczamy. Oto kilka propozycji na oryginalne prezenty na Dzień Ojca.

Podaruj tacie w prezencie jazdę sportowym samochodem1) Rajdowy Ojciec

Bardzo prawdopodobne, że to właśnie Ojciec nauczył Was prowadzić auto, że jest dla Was wzorem dobrego kierowcy, i że to On zabrał Was na tor kartingowy, aby wspólnie poszaleć na gokartach. Teraz Wasza kolej! Prezenty w postaci ekstremalnej jazda Subaru i Mitsubishi na torze wyścigowym z pewnością spełni moto-marzenia każdego taty.

2) Ojciec Gentleman

Podarujcie Ojcu w prezencie odrobinę luksusu. Niech poczuje się jak gentleman kosztując pyszną whisky. Wyjątkowy podarunek dla koneserów dobrych, mocnych alkoholi. Degustacja whisky przeprowadzona przez znawców i pasjonatów szlachetnego trunku to okazja nie tylko do poznania nowych smaków, ale również do poznania ciekawych historii i faktów na temat whisky.

Lot motoparalotnią w prezencie dla taty.3) Całe niebo dla Taty

Tak! Lot motolotnią w tandemie z pewnością usatysfakcjonuje Waszego Tatę. To przeżycie, które nie tylko podniesie poziom adrenaliny, ale również zagwarantuje wspaniałe widoki. A to wszystko z lotu ptaka.

4) Ojciec w terenie

Weekend off-road to propozycja prezentowa dla aktywnego Taty, który lubi zew natury. Przygoda pełna wrażeń i gwarancja niezapomnianych chwil wśród przepięknych krajobrazów Gór Kaczawskich. Jazda off-road pozwoli sprawdzić się za kierownicą auta terenowego, a wyprawa w poszukiwaniu Agatów będzie doskonałym zwieńczeniem pełnego wrażeń weekendu.

Lot w aerotunelu w prezencie dla taty5) Tata lata

Loty w aerotunelu to cieszące się ostatnio ogromną popularnością przeżycie, które umożliwia oderwanie się od ziemi. Wspaniała zabawa i uczucie jedyne w swoim rodzaju. Lot będzie o wiele bardziej atrakcyjny jeśli przeżyje się go wspólnie z najbliższymi - zachęcamy więc do wspólnego celebrowania tego odlotowego dnia przez Ojców, córki i synów.

 

---

Podobne tematy: