Na wodzie, w powietrzu, w górach lub za kierownicą. W zależności od Jego upodobań, istnieje mnóstwo możliwości spędzania wolnego czasu w oryginalny sposób. Podaruj prezent dla mężczyzny z nutką szaleństwa i adrenaliny. Niech poczuje się wyjątkowo, a testosteron jak zwariowany buzuje we krwi. Niech zapamięta Twoją niespodziankę na zawsze!

1. JAZDA SUBARU - PREZENT DLA MĘŻCZYZNY, KTÓRY LUBI ODJAZDOWE PRZEŻYCIA

Jazda rajdowym Subaru na torzeNiewiele jest prezentów na tyle uniwersalnych, aby mogły wprawić w zachwyt wszystkich mężczyzn bez wyjątku: młodszych, starszych, liberalnych czy konserwatywnych, chyba że mówimy o motoryzacji. Ekstremalny trening driftingu samochodem rajdowym na torze wyścigowym to pewniak, który w męskim świecie prezentowych upodobań zajmuje jedną z czołowych pozycji. Od wielu lat bestseller wśród przeżyciowych podarunków. Co takiego wyjątkowego jest w tej atrakcji?

Prędkość, adrenalina, przyspieszenie, no i przede wszystkim możliwość przejęcia kontroli nad legendarnym Subaru Impreza STi. Nie każda kobieta to zrozumie, ale przecież nie musi – wystarczy, że zobaczy ten błysk w oku i wypieki na twarzy będące oznaką mocnych wrażeń. Satysfakcja gwarantowana.

2. SKOK ZE SPADOCHRONEM - PREZENT DLA MĘŻCZYZNY ODLOTOWEGO

Powolne wzbijanie się samolotem w przestworza… nabieranie wysokości… osiągnięcie planowanego pułapu… przygotowanie i nareszcie! SKOK. Kilkadziesiąt sekund swobodnego spadania z zawrotną szybkością, po czym szarpnięcie i otwarcie spadochronu.

A potem już tylko upajanie się przeżywaną właśnie przygodą i powolne opadanie wśród malowniczych widoków. Trudno opisać wrażenia związane ze skokiem spadochronowym słowami, ale niewątpliwie jest to jedno z najbardziej ekstremalnych przeżyć i emocjonujących wyzwań. A który facet ich nie lubi?

Akcesoria do wspinaczki skałkowej3. WSPINACZKA - PREZENT DLA MĘŻCZYZNY, KTÓRY UWIELBIA ZDOBYWAĆ SZCZYTY

Sport dla prawdziwych twardzieli. Moc, precyzja, ale również zwinność i gracja. Dla tych, którzy lubią góry lub po prostu szukają wyzwań. Ekstremalna wysokość jest nieodłącznym elementem tej dyscypliny, a jednocześnie jedną z jej największych atrakcji.

Dzień spędzony na nauce wspinaczki skałkowej w Górach Sokolich to przygoda pełna niezapomnianych wrażeń, które na długo pozostaną w pamięci. To początek pasji. Pokonywanie własnych słabości, nauka cierpliwości i niebywała radość. Wspaniały prezent dla Niego.

4. FLYBOARD - PREZENT DLA MĘŻCZYZN, KTÓRZY CENIĄ NOWE DOŚWIADCZENIA

Nowość, która porywa tłumy i zdobywa rzesze fanów na całym świecie. Flyboard to ekstremalny sport wodny dla śmiałków lubiących eksperymentować. Ten prezent to przygoda zarówno w wodzie jak i w powietrzu. Dla facetów, którzy lubią się dobrze bawić i przy okazji zdobywać nowe umiejętności. Letnia atrakcja idealna, by zrealizować ją w gronie znajomych i przyjaciół. A może wspólna rywalizacja? Idealny prezent urodzinowy na 30 lub 40 urodziny.

Samochód terenowy pokonujące wzniesienie trudnego piaszczystego terenu5. WEEKEND OFF-ROAD - PREZENT DLA FACETA ŻĄDNEGO PRZYGÓD

Męska przygoda w górach. Prawdziwa gratka dla pasjonatów sportów motorowych. Wyprawa samochodami terenowymi po leśnych i górskich bezdrożach w malowniczych zakątkach Gór Kaczawskich. Off-roadowe wyzwanie dla tych, którzy nie boją się ryzyka. Na śmiałków czeka nie lada wyzwanie: błoto, wertepy, przeszkody i inne utrudnienia zafundowane przez naturę.

To nie koniec atrakcji: uczestnicy wezmą udział także w pieszych wycieczkach w poszukiwaniu agatów – górskich skarbów. To fantastyczny pomysł na prezent – przeżycie, które można realizować w grupie, by wspólnie cieszyć się wspaniałą przygodą.

6. SPŁYW DUNAJCEM DLA DWOJGA - PREZENT DLA MĘŻCZYZNY Z DUSZĄ ROMANTYKA

Nawet energiczny mężczyzna musi czasem odpocząć – oczywiście aktywnie! Podczas spływu kajakowego leniwymi odcinkami Dunajca doświadczamy głębokiego odprężenia, gdy w promieniach słońca możemy wsłuchać się w śpiew ptaków i podziwiać malowniczą okolicę. Trzeba mieć się jednak na baczności, na niektórych odcinkach rzeka przyspiesza i wtedy spokój zastępuje adrenalina.

Nie ma lepszego sposobu na zapomnienie o codziennych stresach, niż relaks na łonie natury. Tym bardziej, że w kajaku czekają dwa wolne miejsca, dzięki czemu wolne chwile można dzielić z ukochaną osobą. By wyjazd był jeszcze bardziej udany, spływ możecie zakończyć wieczornym ogniskiem lub zdecydować się na nocowanie pod namiotem.

Lot paralotnią7. LOT PARALOTNIĄ – PREZENT DLA NIEGO, KTÓRY DODA MU SKRZYDEŁ

Podniecenie, ekscytacja, przygoda – dzięki adrenalinie życie nabiera smaku. Wielu mężczyzn poszukuje mocnych wrażeń, chętnie oddając się sportom ekstremalnym. Nie tylko z przyjemnością opuszczają swoją strefę komfortu, ale też są gotowi, by przekraczać wszelkie granice.

Zastanawiasz się jaki prezent uszczęśliwi Twojego mężczyznę? Lot paralotnią wymaga odwagi, ale zapewnia też niesamowite przeżycia i emocje. Pozwól mu zrobić coś naprawdę niesamowitego, co będzie mógł wspominać jeszcze przez długi czas.

8. KURS NA MOTORÓWKĘ – PREZENT DLA MĘŻCZYZNY Z DUSZĄ LIDERA

Czas na marynarską przygodę na wodach śródlądowych! Szybkość, adrenalina, wiatr we włosach - rejs łodzią motorową to ekstremalne wodne szaleństwo, które przysparza uczestnikom mnóstwo frajdy i adrenaliny. A gdyby tak Twój mężczyzna mógł zasiąść za jej sterami?

Kurs na sternika motorowodnego to pakiet informacji teoretycznych, a co najważniejsze mnóstwo praktyki, dzięki czemu po jego ukończeniu uczestnik jest gotowy, aby przystąpić do egzaminu na stopień sternika. Aktywny i pełen energii mężczyzna z pewnością potraktuje taki prezent jako świetne wyzwanie, któremu z całą pewnością będzie chciał sprostać.

9. KURS WINDSURFINGU – PREZENT DLA MĘŻCZYZNY, KTÓRY LUBI CIESZYĆ SIĘ ŻYCIEM

Zwyczajni plażowicze kąpią się w morzu, prawdziwi mężczyźni mają je pod stopami. Windsurfing to sport, w którym nie ma czasu na nudę. Za każdym razem trzeba zmierzyć się z innymi warunkami atmosferycznymi, by pokonać fale i okiełznać wiatr. To pełna emocji walka z siłami przyrody, by ich moc wykorzystać na swoją korzyść.

Windsurferzy chodzą zwykle uśmiechnięci, bo ten sport poza wysiłkiem przynosi również mnóstwo pozytywnych emocji. Wiele osób zakochuje się w desce od pierwszego wrażenia, kto wie, może podarujesz swojemu mężczyźnie prezent na całe życie.

10. KOLEKCJA PRZEŻYĆ NIESAMOWITA PRZYGODA – PREZENT DLA MĘŻCZYZNY NIEZALEŻNEGO

Twój mężczyzna lubi sam podejmować decyzje? Nie uszczęśliwiaj go na siłę, tylko pozostaw wybór w jego rękach. Skok ze spadochronem, paralotnia, sportowa jazda samochodem po torze – Kolekcja Przeżyć Niezapomniana Przygoda zawiera wszystkie spośród wymienionych powyżej, a nawet jeszcze więcej ekstremalnych atrakcji. Przeżycia są dostępne na terenie całego kraju i można je zrealizować w trakcie jednego roku od zakupu. Mężczyzna to zdobywca, pozwól mu osiągnąć wymarzony szczyt.

---

Podobne tematy: