W zdrowym ciele zdrowy duch!

Doskonałym prezentem, który pozytywnie wpłynie na obdarowanego, są vouchery na zabiegi kosmetyczne, SPA i masaże. Voucher na takie zabiegi z pewnością przypadnie do gustu zarówno kobietom, jak i mężczyznom niezależnie od wieku – w końcu każdy potrzebuje od czasu do czasu odrobiny odprężenia. Plusem takich prezentów jest również to, że nie są sezonowe – można z nich korzystać również jesienią i zimą.

 

Kobieta i mężczyzna w SPA, masaż

Przez żołądek do serca!

Jedzenie jest dla wielu ludzi jedną z największych przyjemności. Dlatego prezent w postaci vouchera na wyjątkową kolację spotkać się może tylko z radością po stronie obdarowanego. Jeżeli szukamy czegoś oryginalnego, podarujmy zaproszenie do winnicy lub na kurs piwny. Jeżeli sama kolacja to za mało to warto wybrać prezent składający się z kolacji oraz atrakcji kulturalnej np. teatru lub opery. Taki upominek gwarantuje osobie obdarowanej wyjątkowy wieczór, który z pewnością będzie miłym wspomnieniem przez wiele lat.

Kulturalny prezent

Prezent w postaci otwartego zaproszenia do teatru, filharmonii lub opery jest odpowiednim, niezobowiązującym upominkiem dla szefa, kontrahenta czy znajomego. W tym przypadku warto wybrać opcję, przy której to osoba obdarowana może dokonać wyboru repertuaru – chyba, że mamy pewność co do oczekiwań i gustu osoby do której trafia voucher.

Chcesz wiedzieć więcej? Sprawdź tutaj -> Wieczór wrażeń - kolacja i teatr dla 2 osób

romantyczna kolacja przy świecach

Prezent marzeń – wyjątkowy weekend

Idealnym prezentem dla spragnionych relaksu jest zaproszenie na weekend w SPA. To prezent na szczególne okazje – na ślub lub jubileusz. Można go podarować rodzicom, przyjaciołom lub swojej drugiej połowie. Taki weekend może być romantyczny, aktywny lub luksusowy. Sprawdzi się jako niezwykła niespodzianka i na pewno będzie niezapomnianym przeżyciem.

Vouchery na wyjątkowe weekendy znajdziesz tutaj -> Weekendy & wyprawy

 

---

Sprawdź również: