Zrób sobie jutro prezent i wybierz się na długi spacer lub na wycieczkę za miasto. Odkryj w sobie duszę Włóczykija. Odpocznij, zrelaksuj się, poczuj się człowiekiem wolnym i niezależnym. Zarezerwuj dzień tylko na odpoczynek, by spędzić czas z rodziną i przyjaciółmi. Wspólnie odkryjcie nowe, piękne miejsca w waszej okolicy (lub nieco dalej).

Włóczykij kontra Pokemony!

Złap je wszystkie — chwile, piękne widoki i emocje! Zamiast mapy Pokemonów załaduj mapę miejsc, które zawsze chciałeś zobaczyć. Wybierz się na górski szlak, do kina lub na wystawę. Zrealizuj jutro tyle z punktów mapy, do ilu zdążysz dotrzeć. Zbierz jak najwięcej punktów — doświadczenia i interakcji z innymi ludźmi. W realu!

Weekendowe pomysły dla włóczykija spragnionego adrenaliny!

Świętując, można włóczyć się blisko i daleko, spacerkiem lub samochodem. My - jako zwolennicy nietypowego spędzania wolnego czasu - szczególnie polecamy podniebne włóczenie się motoparalotnią lub przygodę off-road poza miastem. Dobrym pomysłem jest również włóczenie się łódką po rzece. Niezależnie od wybranej opcji gwarantujemy, że takie święto wszystkim wyjdzie na zdrowie.

Włóczmy się jutro wszyscy. Odkrywajmy miejsca warte odkrycia i pozytywne emocje, których codziennie tak nam potrzeba.

---

 

Podobne tematy: