Skok ze spadochronem, nauka tańca, kurs wspinaczki, a może odpoczynek w SPA? Pomyśl, na co w tym roku masz największą ochotę i to zrób!

Naucz się czegoś nowego!

kobieta uprawiająca wspinaczkę górską

Poszukaj jakiegoś ekscytującego kursu, który nie tylko rozwinie Twoje umiejętności, ale również sprawi ogromną przyjemność. Może nauka driftingu, kurs paralotniarstwa albo nurkowania? Dla tych, którzy nie potrzebują zastrzyku adrenaliny, idealny będzie kurs tańca albo gotowania. Kursy to znakomita okazja do rozwoju, pokonywania własnych barier i możliwość poznania nowych ludzi. Skorzystaj!

Może chcesz spróbować wspinaczki? Sprawdź koniecznie wspinaczkę rekreacyjną w skałkach dla Dwojga

 

Zabierz drugą połowę na wyjątkową randkę!

W trosce o związek warto postarać się o wyjątkowe pomysły na wspólny czas.  Szukasz pomysłów na randkę, która zaskoczy partnera? Może zaproś swoją drugą połowę w romantyczny lot balonem lub na zwiedzanie winnicy i degustację wina – w obu przypadkach niepowtarzalna atmosfera gwarantowana. Jeżeli wolicie spędzać czas aktywnie, to dobrym pomysłem będzie przejażdżka terenowym jeepem po bezdrożach lub wspólna wspinaczka. Do celebrowania wspólnych chwil we dwoje nie trzeba specjalnych okazji – zaplanuj już dziś wyjątkową niespodziankę albo cały ich pakiet na nadchodzące miesiące! Jeżlei potrzebujesz więcej pomysłów na wyjątkowa randkę sprawdź nasze propozycje na prezenty dla pary.

Skok ze spadochronem swobodne opadanie w grupie skoczków

Nie odkładaj marzeń na później!

Marzenia lubią, jak się je spełnia niezwłocznie. Co stoi na przeszkodzie, abyś już w nadchodzący weekend skoczył ze spadochronem, poleciał szybowcem albo przejechał się Lamborghini na Torze Poznań? Podobno pierwsze marzenie jest najtrudniejsze do spełnienia, spełnianie kolejnych przychodzi z łatwością. Spróbuj! Podejmujesz wyzwanie?

 

 

---

Sprawdź również:

Aktywne wakacje w mieście - blog >>

Światowy Dzień Uśmiechu >>

Krótko o motolotni, paralotni i motoparalotni - blog >>

Rejsy i szkolenia wodne >>

Przeżycia dla całej rodziny >>