W  majowe dni ciało wyrywa się do przeżywania przygód, a serce do gorących uczuć i emocji. To doskonały moment na spędzanie czasu we dwoje np. podczas romantycznych spacerów, pikników za miastem czy wyprawy rowerowej. 

Oryginalne zaręczyny w balonie

Coraz bardziej powszechnym trendem są oryginalne pomysły na zaręczyny. Mężczyźni stają na głowie aby wszystko przygotować tak, żeby było nadzwyczaj wyjątkowo. Do lamusa przeszły już zaręczyny w czasie kolacji, w gronie rodziny lub podczas wakacji nad morzem. 

Teraz liczy się pomysł. Spektakularne zaręczyny odbywają się na stadionach sportowych na całym świecie – mężczyźni oświadczają się w czasie meczów piłkarskich, koszykarskich czy baseballowych na oczach tysięcy widzów.

Równie widowiskowe są zaręczyny zaaranżowane wg scenariuszy na środku ulicy, kiedy zaangażowana jest duża grupa ludzi.

Pomysły na zaręczyny - w powietrzu

Lot balonem we Dwoje jest niezwykle romantycznym przeżyciem. Swobodne wznoszenie się, piękne widoki i wszechogarniające uczucie wolności- to wszystko sprawia, że nastrój staje się wyjątkowo sprzyjający miłosnym uniesieniom. Zaręczyny w takich okolicznościach są spełnieniem marzeń każdej romantycznej kobiety.

Dodatkowo Panowie mogą mieć pewność, że ich wybranka nie ucieknie. Bujanie w obłokach już zawsze będzie się kojarzyć z ta niezwykłą chwilą. A może dla kogoś to zbyt cukierkowe? W takim razie  sprawdźcie naszą następną propozycję.

pomysł na ekstremalne zaręczynyOryginalnie zaręczyny, z adrenaliną

Wyobraź sobie wyprawę pełną adrenaliny i mocnych wrażeń. Samochody terenowe, ryk silnika i ostra jazda w terenie – która kobieta spodziewa się pierścionka zaręczynowego w takich warunkach?

Samochody być może nie kojarzą się z romantycznymi przeżyciami, ale mogą stworzyć niepowtarzalną atmosferę. W końcu nie wszystkie kobiety czekają na kwiaty, świece lub romantyczną scenerię. Może na przekór tradycji warto nadać temu wydarzeniu nieco więcej charakteru. Off-roadowe oświadczyny brzmią nadzwyczaj oryginalnie.

---

Sprawdź również:

Oryginalne Pomysły na Zaręczyny. Jak Skraść Jej Serce… Na Zawsze! >>

Oryginalne pomysły na Walentynki – z komedii romantycznych >>

Pomysły na oryginalną kolację dla Dwojga >>

Czy to jest przyjaźń, czy to jest kochanie? - blog >>

Idealny prezent dla pary? Pomożemy Ci go znaleźć >>

Rocznica ślubu - Nazwy rocznic i pasujące prezenty >>

16 Romantycznych Miejsc na Rocznicę Ślubu >>