Wiecie jak zaręczały się gwiazdy? Przygotowaliśmy krótkie zestawienie:

Stadionowe oświadczyny Kanye Westa

Kanye West oświadczył się Kim Kardardashian na stadionie AT&T w San Francisco, który wynajął specjalnie na tę okazję. Przy ponad 100 świadkach, telewizyjnych kamerach i orkiestrze, która wykonała Knock You Down",  wręczył swojej wybrance pierścionek z 15-karatowym brylantem. W tym samym momencie na telebimie ukazał się wielki napis  „Please marry me". 

Pomysłowe zaręczynyTo na pewno były zaręczyny z rozmachem!

Zaręczyny Piotra Staraka na balu TVN

Na publiczne oświadczyny postawił również Piotr Starak, który oświadczył się Agnieszce Szulim podczas balu charytatywnego TVN słowami „To jest kobieta mojego życia i dzisiaj… Ojciec by się zdziwił. Żałuję, że go nie ma, ale ja to muszę zrobić. Agnieszko, czy zostaniesz moją żoną?”. Oczywiście się zgodziła. 

Zaręczynowa kolacja Georga Clooneya

Nie każdy ma ochotę na publiczne show – nawet wśród gwiazd. Na pewno nie miał na nie ochoty George Clooney, który oświadczył się Amal Alamuddin w zaciszu własnego domu. Romantyczna, własnoręcznie przygotowana kolacja przy świecach i pierścionek z 7-karatowym brylantem wystarczyły, aby Amal powiedziała „tak”. 

Gorące zaręczyny księcia Williama

A wiecie jak wyglądały królewskie zaręczyny księcia Williama i księżnej Kate? Pewnie zupełnie inaczej, niż można się było spodziewać, bo odbyły się w czasie ich prywatnych wakacji w Kenii …na safari! Przyszła księżna otrzymała od Williama niezwykły pierścionek po księżnej Dianie – szafir otoczony diamentami. Jeden z najdroższych zaręczynowych pierścionków w historii - obecnie jego wartość wycenia się na ponad 300 tysięcy funtów!

Zaręczyny w balonie

Spontaniczne oświadczyny Moniki Morozowskiej

Dla zwolenników spontaniczności też coś znaleźliśmy – partner Moniki Mrozowskiej oświadczył się jej podczas pakowania walizek na wakacje. Zaskoczył aktorkę przy suszarce do ubrań i spontanicznie poprosił o rękę. Wakacje na pewno zyskały inną jakość.

Urodzinowe zaręczyny Wojciecha Szczęsnego

Częstą okazją do zaręczyn są również takie okazje jak imprezy urodzinowe. Taką okazję wykorzystał na Wojciech Szczęsny i podarował Marinie Łuszczenko tort w kształcie pudełeczka na biżuterię od Tiffany’ego i co najważniejsze… zaręczynowy pierścionek. Zaręczyny miały być tajemnicą, ale bardzo szybko stały się tematem mediów społecznościowych i plotkarskich. 

Które zaręczyny gwiazd spodobały Ci się najbardziej? Możesz skorzystać z ich doświadczeń, ale jeżeli nic Ci nie przypdało do gustu to mamy też kilka innych pomysłów na wyjątkowe zaręczyny, o których może nie rozpisują się plotkarskie media, ale są nie mniej spektakularne:

Zaręczyny podczas lotu widokowego samolotem – zabierz ukochaną w podniebną podróż. My skrzętnie ukryjemy na pokładzie samolotu kwiaty i damy je w odpowiednim momencie. Podniebne emocje, piękne widoki i prywatny lot samolotem to piękna oprawa dla zaręczyn.
Oświadczyny w balonie – tutaj, oprócz kwiatów, widoków i emocji możemy zaproponować lampkę szampana na pokładzie. Z doświadczenia wiemy, że zaręczyny w takim stylu zawsze są wyjątkowe

Zaręczyny na jachcie podczas romantycznego rejsu– romantyczna kolacja, świece i szum wody. Wspólny rejs może być pięknym początkiem nowej drogi życia.

Zaręczyny na jachcieZupełnie nietypowo – na quadach, w winnicy pośród plantacji winorośli, podczas wspólnej wspinaczki – te wszystkie opcje są możliwe i realizację każdej chętnie wesprzemy. Może nie będą o nich pisać plotkarskie media, ale tak niezwykłe zaręczyny będziecie wspominać przez lata.

Czy zaręczyny są ważne? Zawsze! Nawet jeśli kobieta mówi, że jej na nich nie zależy, w głębi serca pragnie by był to moment wyjątkowy. Te starannie przygotowane na pewno zyskają uznanie w oczach przyszłej narzeczonej. Niezależnie od sytuacji, miejsca i sposobu wszystkim życzymy, aby zawsze kończyły się słowem „TAK”, które otworzy nowy, szczęśliwy rozdział życia.

---

Sprawdź również:

Czy to jest przyjaźń, czy to jest kochanie? Jakie są objawy zakochania - blog >>

Zaręczyny: Jak wybrać i wręczyć pierścionek zaręczynowy?

Idealny prezent dla pary? Pomożemy Ci go znaleźć >>

Oryginalne Pomysły na Zaręczyny. Jak Skraść Jej Serce… Na Zawsze! >>

Oryginalne pomysły na Walentynki – z komedii romantycznych >>

Pomysły na oryginalną kolację dla Dwojga >>

Wieczór panieński - nietypowe pomysły >>

Prezent na rocznicę na wagę papieru i złota >>