Razem ze zmieniającymi się kolorami liści, zmienia się sposób spędzania wolnego czasu. Niższe temperatury i więcej deszczu skłaniają nas raczej do korzystania z atrakcji w miejscach ciepłych i przytulnych - dlatego jesień to idealna pora na kulinarne prezenty i atrakcje

Kulinarny prezent w Gdańsku - kolacja w wyjątkowym miejscuromantyczna kolacja dla dwojga w prezencie we wrocławiu

Jedyne  w swoim rodzaju miejsce w jednym z najpiękniejszych miast w Polsce - magicznym Gdańsku. Mieszcząca się w gmachu Filharmonii Bałtyckiej restauracja czaruje stylowym wnętrzem oraz widokiem, który zamienia zwykłą kolację w ucztę zmysłów. Wykwintne menu zawierające elementy kuchni fusion oraz kuchni molekularnej to gwarancja pełnej satysfakcji. Szczególnie ciekawa wydaje się propozycja kolacji degustacyjnej, składającej się z 7 dań dla dwóch osób. Menu takiej kolacji zmienia się sezonowo bazując na dostępnych, świeżych składnikach. Przykładowo w aktualnym menu są takie propozycje jak: Jesiotr z kaszą gryczaną, borowikiem, miodem, kapustą, suszonymi śliwkami i foie gras; Kaszubska jagnięcina z pietruszką, kawa zbożową i kozim mlekiem a na deser tajemniczy ogród Weroniki... Zaciekawieni? Spróbujcie!

Vocher na kurs kulinarnyKurs kulinarny w Warszawie - prezent dla pasjonata kuchni świata

Podaruj nową pasję! Odkrywanie sekretów kuchni świata i tajników gotowania znanych tylko szefom kuchni to świetna okazja na wzbogacenie kulinarnych umiejętności, które trafiają prosto przez żołądek... do serca. Jesienne wieczory z nauką gotowania w Warszawie to nie obowiązek - to czysta przyjemność i zabawa z ziołami, przyprawami, warzywami, słodyczami itp. Komponuj własne dania, twórz spersonalizowane przepisy, zaskakuj rodzinę i znajomych wspaniałym smakiem swoich potraw. Kulinarny prezent to oryginalny pomysł na podarunek... nawet dla samego siebie ;) Zapomnij o niedoprawionej zupie i nudnym schabowym - postaw na oryginalność, pomysł i zdrowie.

---

Sprawdź również: