1. Chłopak z głową w chmurach

Ranking prezentów - Dzień Chłopaka - lot szybowcem i samolotemLatanie od wieków fascynowało ludzkość - a szczególnie jej męską część. Jako mali chłopcy wskazywali na niebo krzycząc z entuzjazmem "patrz, patrz tato samolot" lub z wielkim skupieniem sklejali modele samolotów. Na lekcjach z powagą opowiadali, że jak dorosną to zostaną pilotami albo kosmonautami.

Pora na spełnienie ich dziecięcych fantazji. Lot szybowcem lub samolotem doskonale sprawdzi się jako prezent dla mężczyzny, który zawsze chciał usiąść za sterami i samodzielnie poprowadzić lotniczą maszynę. To jedyna i niepowtarzalna okazja, by bez jakichkolwiek uprawnień, choć na moment stać się prawdziwym pilotem.

---------

Prezenty na dla Chłopaka - button - zobacz więcej

---------

2. Duże resoraki dla dużych chłopaków

Ranking prezentów na Dzień Chłopaka - jazda super autem

Kolekcja resoraków - od tego zazwyczaj zaczyna się miłość do motoryzacji. Następnie nadchodzi era plakatów Ferrari na ścianie, nagrywania każdego odcinka Top Gear, zawziętego grania w rajdowe gry komputerowe i w końcu... upragnione prawo jazdy. Ale ale... na tym męskie marzenia się nie kończą.

Przecież największą frajdą moto-maniaka jest możliwość poprowadzenia fajnego sportowego wozu na torze wyścigowym. Mamy co najmniej kilka modeli, które doskonale się do tego nadają:


Chcesz podarować motoryzacyjną przygodę z okazji Dnia Chłopaka? Sprawdź wszystkie nasze propozycje na prezenty za kierownicą.

---------

3. Chłopak pod pełnymi żaglami

Dzień Chłopaka - Kurs żeglarski w prezencieKapitan wielkiego okrętu albo pirat poszukujący skarbu - każda z tych ról wymaga umiejętności sprawnego żeglowania. Ile to razy obserwowaliśmy młodych chłopaków, trzymających ster i walczących na wyimaginowanym okręcie ze sztormem lub ogromnym wielorybem.

Teraz czas na prawdziwe wyzwanie. Dzień Chłopaka to dobra okazja na prezent w postaci kursu żeglarskiego. Kto wie - może kiedyś nazwie swój jacht Twoim imieniem?

---------

4. Twardy jak skała

Pomysł na prezent z okazji Dnia Chłopaka - kurs wspinaczkiGórskie wędrówki, wyprawy survivalowe, obozy wędrowne... Mężczyźni nigdy z tego nie wyrastają. Przygoda to ich żywioł a zdobywanie to ich cel. Dlatego zanim ruszą na podbój Mount Everest powinni się do tego solidnie przygotować.

Najlepiej zacząć od szkolenia wspinaczkowego w Górach Sokolich, podczas którego poznają świat skałek, lin i asekuracji.

Wyjątkowe emocje i GÓRA wrażeń nie tylko z okazji Dnia Chłopaka gwarantowane!

---------

5. "... co z niego za typ"

Prezenty na dzień chłopaka - degustacja whiskyWhisky - tytułowa bohaterka największego przeboju grupy Dżem. Skoro Ryszard Riedel poświęcił jej cały kawałek, to znaczy, że musi być wyjątkowa. Pewnie każdy facet zna słowa tego utworu równie dobrze jak smak tego wyjątkowego trunku. Ale jedna whisky drugiej nierówna i lepiej poznać jak smakuje w wielu odsłonach.

Degustacja whisky to oryginalny prezent na Dzień Chłopaka i doskonała okazja dla mężczyzny, aby stać się znawcą i zabłysnąć wiedzą na salonach. Prawdziwemu koneserowi z pewnością przydadzą się także oryginalne stalowe kostki chłodzące oraz wysokiej jakości stalowa piersiówka, dzięki którym będzie mógł delektować się swoją ulubioną whisky zawsze wtedy, gdy będzie miał na nią ochotę.

W przypadku gdy młody mężczyzna zapragnie zostać prawdzimym koneserem szlachetnych trunków wachlarz jego degustacyjnych kompetencji można równiez pozszerzyć o degustacje wina i piwa.

---------

6. KONESER KULTURY...FIZYCZNEJ

Masaże i SPA w prezencie na Dzień ChłopakaMiłośnik rzeźby – na pewno nie z marmuru i masy, bynajmniej nie glinianej. Nie marudzi przy poniedziałku, za to znacząco milczy, gdy nadchodzi dzień nóg. Jego posiłki zamiast smaku mają mikro i makroskładniki, a odżywka przydaje się nie tylko podczas kąpieli. Jedyny mężczyzna, który leżąc na ławce wylewa siódme poty, by z uśmiechem na ustach nosić Cię potem na rękach.

Panowie z coraz większą uwagą dbają o swoje ciała, troszcząc się o nienaganny ubiór i zdrową sylwetkę. Ale nawet największy amator aktywnego wypoczynku, potrzebuje czasem odpocząć. Zabierz go do świata błogiego odprężenia, który otuli go aromatyczną wonią olejków eterycznych i rozluźni napięte mięśnie. Moc przyjemności znajdziesz w jednym z pakietów SPA dla Niego – Gentleman lub Ambasador.

---------

7. MĘSKI IDEAŁ Z KOBIECYCH SNÓW

Kurs baristyczny - Oryginalne prezenty na Dzień ChłopakaO czym jeszcze marzą mężczyźni? Aby robić piorunujące wrażenie na kobietach! Jaki mężczyzna będzie potrafił perfekcyjnie rozbudzić kobiece zmysły? Wypełnić pozytywną energią i sprawić, by z uśmiechem przywitała nowy dzień. Stać się jej ulubioną słabością, a nawet nieco od siebie uzależnić?

Mężczyzna, który o świcie pojawi się w drzwiach sypialni swojej kobiety z filiżanką najlepszego espresso. Wybór kawy już dawno przestał ograniczać się jedynie do parzonej, rozpuszczalnej, z mlekiem lub bez. W kawiarniach i na sklepowych półkach coraz więcej jest kaw rzemieślniczych i świeżo palonych ziaren z różnych rejonów świata.

Świat oszalał na punkcie kawy. Kurs domowego baristy będzie modnym i praktycznym prezentem na Dzień Chłopaka dla każdego kawosza, który zagwarantuje mnóstwo udanych poranków Wam obojgu.

---------

8. W KAMASZE MARSZ!

Militarne prezenty na Dzień ChłopakaSpadochronowy desant, a może jednak wojska lądowe? Możliwości, dzięki którym Twój mężczyzna poczuje się jak amerykański marines jest co niemiara.

Lot z otwartym spadochronem to gwarancja niezapomnianych wrażeń i prawdziwa eksplozja adrenaliny. Jeśli szukasz bardziej przyziemnych atrakcji, a Twój mężczyzna uwielbia korzystać z niecodziennych rozrywek podaruj mu na Dzień Chłopaka jazdę prawdziwym czołgiem – haubicą gąsienicową typu Goździk lub amfibią Volvo BV.

Nieodłącznym atrybutem prawdziwego żołnierza jest także broń. Profesjonalne szkolenie strzeleckie lub paintball to doskonała okazja, by wykazać się zręcznością i celnym okiem.

---

Podobne tematy:

---