Prezenty pełne pasji

Spełnij w tym roku na gwiazdkę czyjeś marzenia. O lataniu szybowcem, relaksie w SPA lub szybkiej jeździe Ferrari po torze wyścigowym. Wybierz coś wyjątkowego spośród ponad 500 propozycji niezwykłych przeżyć. Znajdziesz coś zarówno dla zwolenników adrenaliny i silnych emocji, jak również dla osób, które wolą stonowane, przyjemne przeżycia – teatr, kolację czy masaże. Sprawdź propozycje najlepszych świątecznych prezentów

E-voucher – prezent w 5 minut

Jak to działa? W koszyku zaznacz prezent w formie e-vouchera i płacisz za pomocą Przelewy24. Transakcja jest ekspresowo księgowana, a Ty otrzymujesz e-voucher na Twój adres email.  Zadbaliśmy o to, by voucher był przygotowany tak, aby wystarczyło go wydrukować i przewiązać wstążeczką, aby stanowił elegancki prezent. Tutaj znajdziesz więcej informacji o tym jak kupić prezent na ostatnią chwilę.

Same korzyści!

E-voucher nie tylko oszczędza nerwy i czas podczas poszukiwania prezentów. To przede wszystkim jeden z tych prezentów, których się nie zapomina – bo niewiele jest cenniejszych rzeczy niż spełnione marzenia. Spróbuj! 

Bon prezentowy przewiązany kokardką

---

 

Podobne tematy: