Czas relaksu dla mamy!

Jeżeli Twoja mama bez przerwy myśli o wszystkich dookoła, a na samym końcu dopiero przypomina sobie o własnych potrzebach, to najwyższy czas byś to Ty pomyślał o niej! Zapracowane mamy z pewnością docenią prezent na Dzień Matki, który pozwoli im się zrelaksować i odpocząć. Idealnym prezentem może okazać się relaksujący masaż lub zabiegi pielęgnacyjne - a najlepiej voucher na weekend SPA! Mama pragnąca ekstremalnych wrażeń, z pewnością ucieszy się z lotu widokowego pozwalającego odkryć krajobrazy z zupełnie nowej perspektywy. Lot motoparalotnią nad Bałtykiem lub w Tatrach gwarantuje bezcenne emocje i wyjątkowe wspomnienia.

Idealny prezent na Dzien Matki? Spędź z mamą wyjątkowe chwile!

Nie ma lepszego prezentu niż czas z najbliższymi. Zamiast przedmiotów, podaruj mamie dobrą zabawę! Zaproś mamę na elegancką kolację lub na koncert do Filharmonii. Będzie to doskonała okazja do zadbania o więzi i nadrobienia czasu na rozmowy, którego w codziennym życiu nam stale brakuje. Równie dobrym pomysłem na spędzenie dnia z mamą są wspólne zakupy ze stylistą, warsztaty kulinarne, wyprawa na gokarty lub zabawa w Escape Room. Pozytywne emocje i dobra zabawa gwarantowane!

Prezenty w formie przeżyć to znakomity pomysł na spędzanie wolnego czasu z mamą i możliwość do budowania rodzinnych więzi – a przecież w tym dniu nie ma nic ważniejszego od uczuć.

 

Najpiękniejsze prezenty na Dzień Matki

Spełnij największe marzenie mamy!

Czy wiesz, o czym marzy Twoja mama? Może od dziecka chciałaby polatać balonem albo marzy od dawna o tym, aby usiąść za kierownicą Ferrari? Może Dzień Matki to doskonała okazja, by porozmawiać na temat marzeń? Jeżeli nie masz pewności, jakie przeżycie najbardziej odpowiada Twojej mamie podaruj jej Kolekcję Przeżyć, zawierającą ponad 30 propozycji, z których obdarowana będzie mogła wybrać coś dla siebie. Być może wybór Cię zaskoczy i zobaczysz mamę w zupełnie nowym świetle?

---

Sprawdź również: