....jak Mikołaj trafiłby w te wszystkie odległe miejsca na świecie? Na szczęście w ciągu ostatnich kilku, kilkudziesięciu i kilkuset lat powstało parę sposobów na dotarcie w przeróżne zakątki. Może Mikołaj kiedyś skorzysta z tych ekstremalnych metod.  Oto nasze porady dla tego sympatycznego staruszka z siwą brodą i w czerwonych ciuchach.

 

1. Surfujący Mikołaj

Jak dostać się na wyspy leżące pośrodku oceanu? Najlepiej wskoczyć na deskę surfingową i zrobić mocne wejście windsurfing.

 Mikołaj na desce surfingowej

2. Nurkujący Mikołaj

Na wszelki wypadek warto mieć ze sobą sprzęt do nurkowanie… Dzięki temu jest gwarancja, że nawet, gdy fala będzie zbyt wysoka, to prezent zostanie dostarczony.

Nurkujący Mikołaj

3. Wspinaczka z worem pełnym prezentów

Pośrodku wielkich łańcuchów górskich, za wielkimi skalnymi ścianami również trwa oczekiwanie na prezenty. Ale spokojnie… Mikołaj pokona wszystkie górskie trudności bez problemu. Wspinaczka mu nie straszna.

 Wspinający się Mikołaj

4.  Mikołaj na paralotni

Tam, gdzie nie da się wspiąć i dopłynąć zawsze można dolecieć na lot na paralotni. Oby tylko wiatr sprzyjał. Na co komu renifery?

 Mikołaj na paralotni

5. Mikołaj w Lamborghini

A może zamiast stada reniferów setki koni mechanicznych? Np. w pięknym Lamborghini! Taka fura na pewno spodobałaby się Mikołajowi...

 Mikołaj w Lamborghini

Jednak tak na dobrą sprawę co to za Święty Mikołaj bez reniferów? I choć w ekstremalnej wersji prezentuje się on naprawdę odjazdowo, to chyba jednak wolimy tradycyjna wersję z czarodziejskimi saniami i czerwononosym Rudolfem. A ekstremalne przeżycia zostawmy dla siebie na mikołajkowy prezent.

 

Nie ważne jak, ważne aby Mikołaj dostarczył prezenty na czas i aby były to prezenty trafione. Znajdź u nas swój wymarzony: prezenty na Świeta

---

 

Podobne tematy: