Owo „nowe ja” to przede wszystkim pozbycie się złych nawyków. Noworoczne postanowienia wiążą się z obietnicami składanymi samemu sobie:  „rzucę palenie”, „skończę z niezdrowym jedzeniem”, „zacznę regularnie ćwiczyć’, „schudnę”. Chcemy zmienić siebie, swój styl życia lub zachowania. Krok po kroku realizujemy plan, zmierzamy do celu i... cóż, czasami się udaje :) Dużo rzadziej postanawiamy zrealizować swoje marzenia, a przecież to klucz do samospełnienia. Szczęście sprawia, że możemy więcej! Spełnione marzenia dodają skrzydeł.

Noworoczne postanowienia: Przekraczaj granice

Skok ze spadochronem w prezencieTo wymaga sporej odwagi, ale jest też świetnym sposobem na przełamanie swojego strachu. Skok ze spadochronem jest jednym z najbardziej ekstremalnych przeżyć, lecz chyba każdy po skoku przyzna jedno: warto! Warto przekraczać granice. Warto poszerzać horyzonty! Warto poznać to uczucie i wziąć udział w niezwykłej przygodzie. Jeśli wyskoczysz z samolotu na wysokość i 4 tysięcy metrów to z pewnością nie ma dla Ciebie rzeczy niemożliwych.

Noworoczne postanowienia: Kontroluj

Wybierz się na tor wyścigowy, siądź za kierownicą legendarnego Porsche  i poczuj ogromną frajdę prowadzenia. Trening driftingu sprawi, że poczujesz kontrolę tam, gdzie wydaje się ona niemożliwa. Adrenalina doda Ci skrzydeł… takie emocje to pozytywny kop na cały rok. Energia da Ci siłę na realizację siebie i walkę z przeciwnościami.

Noworoczne postanowienia: Kochaj i wyrażaj siebie

Stań się źródłem inspiracji. Ludzie to kochają. Pokaż, że pasja może sprawić, że życie jest bardziej kolorowe. Zrób coś dla swoich bliskich. Wsiądźcie do balonu i wznieście się w powietrze, nauczcie się wspinać, idźcie do teatru, ugotujcie coś wspólnie…  Wyrażaj uczucia na milion sposobów.

 ---

 Podobne tematy: