Walka z prezentową rutyną może być bardzo zacięta. Centra handlowe kuszą tymi samymi pomysłami jak co roku, a Ty coraz częściej myślisz o kupnie kolejnego portfela lub słuchawek do mp3 dla Niego. Całe to świąteczne zamieszanie sprawia, że nasza pomysłowa głowa odmawia współpracy i bezmyślnie poddaje się reklamom. Jednak w tym roku będzie inaczej!

Prezent świąteczny dla Niego

Każdy z nas ma swoje przemyślenia na temat podarunkowych hitów i kitów. Sprawdź, czy Ty również podzielasz nasze zdanie. Poniżej subiektywna lista pomysłów na świąteczny prezent dla Niego: tych bestsellerowych i tych, o których wolelibyśmy zapomnieć.

KIT 1mężczyzna na kanapie

Konsola do gier. To dobry pomysł na prezent, jeśli chcemy się kogoś pozbyć (choć są łatwiejsze i tańsze sposoby). Taki podarunek sprawia, że Mężczyzna kolejne kilka miesięcy, łącznie z sylwestrem, spędzi grając w grę.

Jazda subaru w prezencie -voucherzamiast tego HIT 1

Ekstremalna jazda Subaru na torze wyścigowym - prawdziwa gratka dla amatorów motoryzacji i mocnych wrażeń. Emocje za kierownicą prawdziwego rajdowego auta są  na pewno o wiele większe niż niż jazda na niby obserwowana na ekranie telewizora podczas gry.

KIT 2Śmieszny krawat z motywem świątecznym

Krawaty: czarny, w prążki, w grochy, wielokolorowy, różowy, krótki, długi... Od wzorów i kolorów może się zakręcić w głowie. Ale najgorsze są "śmieszne" krawaty z motywem Kaczora Donalda albo roznegliżowanych Pań.

lot paralotnią w prezenciezamiast tego HIT 2

Lot paralotnią w tandemie. Wyjątkowe przeżycie, które z pewnością zrobi większe wrażenie niż krawat lub inne części garderoby. Taki lot to spełnienie chłopięcych marzeń. Zresztą sami zobaczcie ten błysk w oku...

KIT 3Mięskie papcie w kratkę

Kapcie. Największy koszmar mężczyzny. Chyba już lepiej dostać skarpetki. Prawdziwy mężczyzna gardzi kapciami i chodzi na boso (dopóki się nie przeziębi...). Kapcie uwłaczają godności. Nie, nie i jeszcze raz nie!

Flyboard w prezencie - wyjątkowe emocjezamiast tego HIT 3

Flyboard, czyli odrzutowe papcie. Ekstremalna atrakcja w sam raz na gorące dni. A przecież miło już teraz pomyśleć o lecie. Flyboard to sport wodny, który umożliwia pływanie i wykonywanie ewolucji w powietrzu. Dzięki specjalnym butom pod ciśnieniem uczestnik zostaje wystrzelony w powietrze przez strumień wody. Doskonała zabawa.

KIT 4pies

Whisky lub inna flaszka. Czyli upominek po najmniejszej linii oporu. Zawsze cieszy, ale na drugi dzień już nie jest tak kolorowo... Pozostaje tylko kac prezentowy.

piwny kurs degustacyjny dla mężczyzny w prezenciezamiast tego HIT 4

Piwny kurs degustacyjny - przyjemne z pożytecznym. Prawdziwa gratka dla miłośnika dobrych smaków. Nie dość, że będzie miał możliwość degustacji najlepszych piw, to jeszcze dowie się co nieco o tym, jak uwarzyć własne. A wszystko pod okiem znawców i entuzjastów.

 

Wszystkie Hity oraz wiele więcej pomysłów na wyjątkowe, święteczne prezenty dla mężczyzny znajdziesz tutaj: prezenty na Święta

---

Sprawdź również:

Prezent świąteczny dla Niej: hity i kity - blog>>

Najlepszy prezent dla rodziców na Święta >>

Prezenty dla mężczyzny, który ma wszystko >>

Top 8 prezentów dla Niego na Święta >>

7 najlepszych pomysłów na wspólny prezent dla rodziców na święta >>