Nr 8. Lot szybowcem

Kilka minut w niebie to spełnienie marzenia niejednego mężczyzny. Lot szybowcem dostarcza niezwykłych wrażeń, obłędnych widoków i pięknych wspomnień. Takich prezentów się nie zapomina!

Nr 7. Zegarek

Podobno szczęśliwi czasu nie liczą, ale zegarek przyda się każdemu – choćby do ozdoby. Elegancki, sportowy a może smartwatch? Dopasuj go do stylu adresata a sprawisz mu na pewno ogromną radość.

Nr 6. Pakiet Spa dla mężczyzn

Mężczyźni też potrzebują relaksu i do tego nie potrzeba wcale odkryć amerykańskich naukowców. Pakiety Spa dla mężczyzn – masaże i zabiegi kosmetyczne – są coraz bardziej pożądanym prezentem.

Nr 5. Perfumy i kosmetyki

Perfumy są każdego roku wysoko na liście pożądanych prezentów. Jest to coś, co się kończy, więc zawsze się przydaje. Jeżeli znamy gust obdarowywanego mężczyzny możemy kupować w ciemno – w innych przypadkach zalecamy ostrożność.

Nr 4. Wyprawa Off-Road

Szaleństwa po błotnistych bezdrożach w terenowym aucie 4x4 dostarcza niezapomnianych doznań – to prezent dla prawdziwego mężczyzny, który lubi czasem wyjechać za miasto. Realizacja prezentu pozwoli zregenerować się po Świętach.

Nr 3. Piwny kurs degustacyjny

To doskonały prezent dla zwolenników złote trunku. Profesjonalna degustacja piwna to nie tylko doskonały pomysł na miłe popołudnie, to możliwość zdobycia wiedzy, która pozwoli zabłysnąć na spotkaniach w gronie rodziny i przyjaciół.

Nr 2. Jazda Lamborghini

Drift Subaru albo sportowa jazda Ferrari lub Lamborghini to prezenty, które ucieszą niejednego mężczyznę i spokojnie zmieszczą się pod choinką. Gwarantujemy, że sprawią więcej radości niż kolejna para skarpet, płyta czy książka.

Nr 1.  3-Pack Extreme

Wszystko, czego aktywny i żądny wrażeń mężczyzna potrzebuje do szczęścia w jednym pudełku. To wyjątkowy zestaw trzech przeżyć – latania, jazdy sportowym samochodem i ewolucji na Flyboardzie. Dawka pozytywnych doznań na cały rok.

Ranking najlepszych prezentów Świątecznych dla niego w 2016 - inspiracje i pomysły na oryginalny, świąteczny prezent.

 

Nadal nie wiesz co wybrać? Może podaruj w takim razie Kolekcję Przeżyć lub Kolekcję Lifestyle? To rozwiązania, które pozwalają obdarowanemu samodzielnie wybrać wymarzony prezent – oznacza to koniec z nietrafionymi prezentami.

 

Sprawdź również:

Prezent świąteczny dla Niej: hity i kity - blog>>

Top 8 prezentów dla Niej na Święta >>

Odjechane Mikołajki czyli prezenty nie z tej ziemi… >>

Prezenty dla mężczyzny, który ma wszystko >>

Ranking: 10 najlepszych prezentów dla aktywnego mężczyzny >>

Prezent na 60 urodziny dla mężczyzny. Pomysły dla Taty lub Męża >>

Co powie Tata? Wyjątkowe prezenty dla Taty >>

15 pomysłów na wyjątkowy prezent dla Chłopaka >>

7 najlepszych pomysłów na wspólny prezent dla rodziców na święta >>