Degustacje

Nasze podniebienia uwielbiają rozkoszować się wyjątkowym smakiem i doświadczać nowych wrażeń. Dla mężczyzn wyśmienitym prezentem będzie degustacja whisky lub degustacja piwa. Degustacja...

Nasze podniebienia uwielbiają rozkoszować się wyjątkowym smakiem i doświadczać nowych wrażeń. Dla mężczyzn wyśmienitym prezentem będzie degustacja whisky lub degustacja piwa. Degustacja wina natomiast to uniwersalny podarunek, który ucieszy zarówno panów, jak i panie.

 

Degustacje wyostrzające zmysły

Proponowane przez nas najwyższej klasy degustacje whisky, wina czy piwa to coś więcej niż poznawanie nowych smaków, to kurs patrzenia na alkohole z zupełnie innej perspektywy. Podczas degustacji pod okiem specjalisty obdarowany będzie miał szansę zobaczyć, na czym polega profesjonalna ocena wysokiej jakości alkoholi. Zwrócenie uwagi na istotne aspekty, koloru, zapachu czy smaku alkoholi pozwoli docenić ich jakość w przyszłości i błyszczeć na wszelkich spotkaniach towarzyskich.

Kurs piwny w prezencie zamiast tradycyjnej butelki alkoholu

Butelka dobrego wina w prezencie czy wysokiej jakości koniaku to prezent, który ucieszy wielu mężczyzn. Dlaczego więc nie pójść o krok dalej? Voucher na degustację whisky lub wina nie tylko pozwoli skosztować wytrawnych drinków, to okazja do poznania historii oraz sposobów tworzenia, destylacji i dojrzewania różnych gatunków alkoholi. To doskonały pomysł na spędzenie wieczoru w atmosferze relaksu i rozrywki.

Pomysły na spotkania towarzyskie

Jeżeli szukasz inspiracji na wieczór panieński lub kawalerski – zaproś całe towarzystwo na kurs w szkole koktajlowej. Podczas warsztatów przygotowanych dla 10 lub 20 osób, doświadczony barman przekaże tajniki miksowania prostych koktajli oraz nauczy jak zrobić syropy smakowe. Na indywidualnych stanowiskach barmańskich każdy przez chwilę będzie mógł poczuć się jak prawdziwy barman. Wyśmienita zabawa gwarantowana!

A może spotkanie przy kawie?

Spotkanie z espresso i degustacja kawy to doskonały pomysł na spędzenie niezapomnianych chwil w gronie przyjaciół, by wraz z nimi delektować się wyśmienicie przygotowaną kawą przez profesjonalnych baristów. Poczęstunek ciastem dopełni degustacji kaw z różnymi dodatkami smakowymi. Podczas spotkania odbędzie się również pokaz zdobienia kawy techniką latte art. Warsztaty degustacyjne odbywają się w centrum szkoleń kawiarni, która jest zamykana na czas spotkania. To dobry pomysł na urodziny lub imieniny celebrowane w grupie znajomych lub rodziny. Idealnie się sprawdzi jako pomysł na ciekawą randkę!

Czytaj więcej
Czytaj mniej

Degustacje wina i powa w prezencie

Filtruj
Sortuj

1-15 Z 43 Wyników

Polecane Cena Cena
Strona:
  1. 1
  2. 2
  3. 3

1-15 Z 43 Wyników

Polecane Cena Cena
Strona:
  1. 1
  2. 2
  3. 3