1. Lot widokowy samolotem

Prezent w formie lotu samolotem to spełnienie marzeń, niezwykłe emocje i chwile, których rodzice z pewnością nie zapomną do końca życia. Niezależnie od tego, czy wybierzemy lot nad Tatrami, nad Zatoką Gdańską czy nad miastami będzie to dla rodziców duża przyjemność, znakomita zabawa, a dla niektórych może nawet okazja do wzruszeń.

Loty widokowe samolotem w wielu przypadkach odbywają się cały rok, więc rodzice mogą zadecydować czy wolą podziwiać z lotu ptaka zimowy krajobraz, czy wolą poczekać na ukwieconą, czerwcową łąkę. Niezależenie od wyboru będą na nich czekać fantastycze emocje - bo taki lot widokowy to coś zupełnie innego niż duży, samolot rejsowy. Kilku osobowe Cessny pozwalają poczuć każdy moment wznoszenia i opadania - a przy dobrych warunkach (i chęci pasażerów) nawet na delikatne akrobacje. 

2. Kolekcja przeżyć – tylko we Dwoje

Najlepsze rozwiązanie prezentowe dla tych, którzy chcą pozostawić rodzicom możliwość wyboru wymarzonego przeżycia. W Kolekcji Przeżyć znajduje się kilkanaście wyjątkowych przeżyć dla dwojga – w tym między innymi loty widokowe, pobyty SPA oraz romantyczne kolacje.

Zestawy prezentowe pozwalają na realizację różnorodnych przeżyć w różnych częściach Polski. Rodzice będą mogli wybrać atrakcję w pobliżu miejsca zamieszkania lub na przykład urozmaicić sobie wspólny, wakacyjny urlop i skorzystać z przeżycia w innej części Polski. 

3. Romantyczny weekend w Pałacu Zdunowo

Błogi relaks podczas  w weekendu w Pałacu Zdunowo to jeden z najlepszych prezentów dla rodziców. Taki prezent to idealna okazja, aby rodzice mogli porządnie wypocząć i spędzić wspólnie miłe chwile w pięknym miejscu.

Ocalony z ruiny, otulony rozległym parkiem Pałac dziś odwdzięcza się Gościom miłą atmosferą. Znakomita restauracja i strefa SPA czyni to miejsce wyjatkowym. Prezent rodzice będą mogli wykorzystać przez cały rok - może to będzie dobry pomysł przy okazji na uczczenie rocznicy ślubu?

 

4. Weekend w winnicy

Polskie winnice i produkowane w nich wina cieszą się coraz większą popularnością. Weekendowa wizyta w winnicy to okazja do odpoczynku w niezwykle klimatycznym miejscu. Degustacja wina i znakomita kolacja dostarczą wspaniałych wrażeń smakowych, a sielskie otoczenie pozwoli zregenerować siły.

To idealny prezent dla zwolenników sielskich, spokojnych klimatów. Winnica o każdej porze roku jest niezwykła. Zimą i wiosną zachwyca spokojem. Latem i jesienią rozkwita w pełni i można obserowować codzienne prace jakie mają w niej miejsce. Warto chociaż raz w życiu odwiedzić takie miejsce, aby się przekonać ile pracy i serca znajduje się w każdej z butelek wina. 

5. Rejs po Odrze dla Dwojga

Romantyczny rejs jachtem po Odrze to jeden z naszych prezentowych bestsellerów. Beztroska podróż po Odrze z malowniczymi widokami to jeden z najlepszych sposobów na letni wypoczynek i już na samą myśl o realizacji prezentu rodzicom zrobi się ciepło w grudniowy wieczór. A czy nie taka jest rola Świętego Mikołaja? Rozbudzać najpiękniejsze marzenia?

Prezent wprawdzie będzie musiał chwilę poczekać na ciepłą aurę, ale sama realizacja będzie z pewnością przyjemnością. Wrocław z perspektywy wody wygląda zachwycająco - mosty, Uniwersytet, wyspy... Kilka godzin w takim otoczeniu potrafi porządnie zrelaksować i nastroić pozytwnie na kolejne miesiące. 

 

---

Sprawdź również:

 

6 najbardziej ryzykownych pomysłów na prezent świąteczny >>

Jaki prezent dla Rodziców? Pomysły, które skradną ich serca >>

Najlepsze Prezenty Dla Rodziców - Pomysły Na Różne Okazje >>

Podziękowanie dla rodziców - weekend SPA - prezent >>

Podziękowanie dla rodziców na ślub >>

Prezent na 60 urodziny dla mężczyzny. Pomysły dla Taty lub Męża >>

Ekstremalny czy kulturalny? Prezent dla taty pasujący do osobowości >>

Prezent dla mamy – pokaż jej, że jest wyjątkowa! >>

Jaki prezent na 50 urodziny?

Prezenty dla Mamy >>

Prezenty dla Taty >>