Wasze mamy na pewno przeżyły już wiele - ale w końcu dzieci są od tego, żeby wciąż dostarczać rodzicom nowych przeżyć: pierwszy ząbek, pierwszy krok, pierwszy oblany sprawdzian, pierwsza uwaga do dzienniczka, zdana matura, skończenie studiów - radość, duma, wzruszenie, złość i milion innych emocji z tym związanych. Teraz czas na innego rodzaju przeżycia! Wybierz pełen przeżyć niezapomniany prezent dla mamy.

Kobieta podczas masażu

1) Wyginam śmiało ciało - relaksujący prezent dla mamy

Masaż tajski to nasz hit nr 1 na prezent dla Mamy. Dlaczego? Bo nie tylko doskonale relaksuje, ale tez przywraca energię i ma właściwości zdrowotne. Po takim masażu każda mama wychodzi wyluzowana, rozradowana i chętna na kolejne przygody.

Ugniatanie, rozciąganie, naginania - to właśnie masaż wykonywany przez profesjonalne masażystki prosto z egzotycznej Tajlandii. To coś więcej niż zabieg na ciało - to rytuał.

2) Leżeć i pachnieć - Mama w żurawinie

Relaksacja i regeneracja w jednym. I to w dodatku jaka smakowita i pachnąca. Żurawinowa uczta to zmysłowa ceremonia SPA, która z pewnością zachwyci Mamę i jej ciało. Peeling, maska na ciało i masaż - a wszystko to w towarzystwie takich zapachów jak: brązowy cukier, pomarańcza, kakao i żurawina.

kolacja na dzień matki3) Odpoczynek od garów - wytworna kolacja

Śródziemnomorska uczta dla podniebienia. Zabierz mamę na pyszną kolację z kieliszkiem wina w pięknej scenerii nadodrzańskich wybrzeży. Niech poczuje się dopieszczona do granic możliwości, podczas kolejnych dań serwowanych przez eleganckich kelnerów. Przystawka, danie główne i deser w klimatach Morza Śródziemnego z pewnością zachwycą smakiem i estetyką podania.

4) Mama na wczasach - prezent na Dzień Matki w SPA

Jeśli mama nie ma zbyt wielu okazji do wyjazdów w celach odpoczynku i relaksu to jest właśnie idealny prezent dla niej. Weekend SPA w uroczej uzdrowiskowej miejscowości wraz z zabiegami SPA, w towarzystwie bliskiej osoby brzmi fantastycznie. Podczas wyjazdu na mamę czekają nie tylko kąpiele i rytuał saunowy ale również pokaz parzenia herbat wraz z degustacją.

lot widokowy w prezencie na dzień matki5) High Five czyli lot widokowy dla mamy

Mama w przestworzach? Superpomysł! Niech spojrzy na swoje ulubione krajobrazy z perspektywy lotu ptaka podczas realizacji niezwykłego prezentu, jakim jest widokowy lot samolotem. Niezależnie od tego czy woli spoglądać na swoje miasto, na góry lub na morze. Fantastyczna atrakcja, która niewątpliwie ja zaskoczy. A może wybierzecie się wspólnie na taką wyprawę lotniczą?

 

 

---

Sprawdź również: