Loty motolotnią

Lot motolotnią, paralotnią lub motoparalotnią to spełnienie marzeń o swobodnym unoszeniu się w przestworzach. Wyjątkowe wyzwanie, duże emocje, oraz okazja do odkrycia piękna okolicznej przyrody z niezwykłej ...

Lot motolotnią, paralotnią lub motoparalotnią to spełnienie marzeń o swobodnym unoszeniu się w przestworzach. Wyjątkowe wyzwanie, duże emocje, oraz okazja do odkrycia piękna okolicznej przyrody z niezwykłej perspektywy. Ekstremalne przeżycie i wspaniały prezent. Lot paralotnią to niezwykła propozycja dla osób, które chcą poczuć prawdziwą wolność i moc wrażeń podczas podniebnej przygody. Zapewnij sobie dziecięcą radość, i poczuj jak ptak, który swobodnie przemierza podniebne szlaki.

Każdy prezent lotniczy ma w sobie coś wyjątkowego. Mimo, że człowiek już od lat podróżuje wśród błękitu nieba, to moment oderwania się od ziemi nadal wzbudza uczucie ekscytacji i zadowolenia. Otwórz się na nowe doświadczenia i doświadcz przyjemności z latania wszystkimi zmysłami. Kto by pomyślał, że jeden voucher może pomieścić w sobie tak wiele emocji od niepokoju i strachu związanego z przełamywaniem własnych barier aż po okrzyki zachwytu nad malowniczymi widokami rozpościerającymi się dookoła. Lot motolotnią, paralotnią lub motoparalotnią to wyjątkowe przeżycie, zastrzyk pozytywnej energii oraz niesamowite wspomnienia, które pozostają w pamięci na lata.


PARALOTNIA I MOTOPARALOTNIA - RÓŻNICE

Lot paralotnią przypomina nieco skakanie ze spadochronem. Lecący siedzi na uprzęży, przypominającej kształtem plecak i steruje za pomocą linek miękkim skrzydłem. Paralotnią najlepiej startuje się w górach – wykorzystując różnicę wysokości, ale lot na płaskim terenie też jest możliwy. Wtedy do paralotni musi być przyczepiony mały silnik – zmieniający paralotnię w motoparalotnię. Innym rozwiązaniem jest skorzystanie ze wsparcia w postaci wyciągarki.
 
Prędkość lotu uzależniona jest od siły i kierunku wiatru. Przeważnie prędkość maszyny wynosi ok. 40 km/h. Wysokość na jaką wzbija się motoparalotnia to zwykle około 200 metrów. Nie ma lepszego pomysłu na prezent. Lot paralotnią skradnie serce każdego miłośnika niebanalnych podarunków i kolekcjonera fascynujących życiowych doświadczeń.

CZYM JEST MOTOLOTNIA?

Motolotnia to kolejny ze środków lokomocji gwarantujących niesamowite przeżycia. Składa się ze sztywnego, trójkątnego skrzydła przyczepionego do wózka, w którym poruszają się pasażerowie. Na pokładzie motolotnia może pomieścić jednorazowo jedną lub dwie osoby – obdarowanego, który posiada voucher oraz odpowiedzialnego za jego realizację instruktora. Lot motolotnią jest dużo bardziej komfortowy od lotu paralotnią czy motoparalotnią, dzięki czemu z atrakcji można korzystać niezależnie od wieku. Maszyna potrafi osiągać także znacznie większe prędkości, gwarantując emocje na najwyższym poziomie. Nawet u najbardziej odważnych, motolotnia rozpędzona do ok. 120 – 130 km/h wywoła dreszczyk adrenaliny na plecach, po którym pojawi się szeroki uśmiech na twarzy.
LOT motolotnią lub PARALOTNIĄ Z INSTRUKTOREM

Niezależnie od rodzaju lotu, towarzystwo doświadczonego instruktora i profesjonalny sprzęt gwarantują bezpieczeństwo, a niezwykłość przeżycia zapewni niezapomniane wrażenia. Lot tandemowy na paralotni to idealny prezent dla każdego amatora mocnych wrażeń. Lot motoparalotnią to równie wspaniałe widoki połączone z komfortem lotu w wyjątkowej maszynie. Wybór należy do Ciebie. A może porównasz oba podniebne doświadczenia? Podaruj sobie lub bliskiej osobie oderwanie od codzienności i podniebną podróż ponad chmurami. Spełnij marzenia o lataniu. Podaruj prezent, który będzie miłym wspomnieniem na długie lata.

MOTOLOTNIA I PARALOTNIA – PREZENT KTÓRY WZBUDZI ZACHWYT

W świecie oryginalnych upominków, te lotnicze zawsze robią ogromne wrażenie. Podczas gdy wiele osób miało już okazję zaznajomić się z pokładem samolotu, motolotnia czy paralotnia wciąż pozostają dość nieodkrytym sposobem na podniebne podróże. Okrągłe 18, 30 lub 40 urodziny to okazje kiedy poszukiwany jest oryginalny prezent – lot paralotnią czy motolotnią doskonale sprawdzi się w  tej roli. To także doskonały upominek dla mężczyzny. W zdecydowanej większości panowie uwielbiają adrenalinę i ekstremalne emocje, z powodzeniem możesz więc wręczyć voucher mężowi lub zaskoczyć nim swojego chłopaka.


Przeczytaj na naszym blogu relację z lotów poralotnią >>


Jeśli uwielbia wszelkie niebanalne pomysły, z pewnością ogromną sympatię wzbudzą w nim motolotnia i paralotnia. Prezent dla kolegi lub koleżanki z pracy, którzy odchodzą na emeryturę lub zmieniają miejsce zatrudnienia to jedna z wielu sytuacji, kiedy naprawdę nie wiemy co kupić. Voucher na lot motolotnią lub paralotnią z pewnością będzie niestandardową niespodzianką i pozwoli zachować fantastyczne wspomnienia z realizacji prezentu. Lot paralotnią i motolotnią może być zrealizowany w różnych lokalizacjach na terenie całego kraju, dając osobie obdarowanej dużą dowolność w wyborze miejsca realizacji oraz możliwość odkrycia wielu zakątków Polski z nowej perspektywy.

Lokalizacje przeżyć:

  • Paralotnia: Wrocław, Poznań, Leszno, Góra Żar, Zielona Góra, Trójmiasto(okolice)
  • Motolotnia: Warszawa(okolice), Wrocław (okolice), Radom (okolice), Kielce (okolice)
  • Motoparalotnia: Leszno, Poznań(okolice), Warszawa (okolice), Zielona Góra, Lublin (okolice)

  • Chcesz wiedzieć więcej o lataniu paralotnią? Sprawdź na blogu relację z lotu paralotnią >>
Czytaj więcej
Czytaj mniej

Loty na paralotniach i motoparalotniach to okazja do spojrzenia z góry na najpiękniejsze zakątki Polski

Filtruj
Sortuj

1-15 Z 17 Wyników

Polecane Cena Cena
Strona:
  1. 1
  2. 2

1-15 Z 17 Wyników

Polecane Cena Cena
Strona:
  1. 1
  2. 2