Co roku, na początku grudnia nadchodzi ten dzień. Coś jak Deja vu. I zawsze wygląda tak samo. Wpadasz w popłoch, szukasz w internecie, przemierzasz kilometry po Centrach handlowych, w końcu padasz ze zmęczenia i mówisz: "nie wiem jaki prezent jej kupić na gwiazdkę". Bo z kobietami jest tak, że jednego dnia się podoba, a drugiego już nie i nigdy nie wiesz czy tym razem trafisz.

OK, może trochę przesadzamy, ale spróbujmy utworzyć ranking hitów i kitów tegorocznych prezentów gwiazdkowych dla kobiet. Zaznaczamy, że jest to ranking subiektywny, a przemyślenia pozostawiamy czytelnikom.

KIT 1kosz słodyczy w prezencie

A w zasadzie to kity, które wrzucamy do jednej kategorii: kosze ze słodyczami, butelka wina czy likieru, kawa, herbata itp. Prezenty najbardziej oklepane ze wszystkich. Pełno tego na półkach sklepowych, po przecenach, w promocjach, z rabatem. Nie każmy kobietom cieszyć się na siłę z czekoladek i pralinek.

wieczór w winnicy w prezenciezamiast tego HIT 1

Fantastyczny pomysł na upominek: weekend w Winnicy dla Dwojga. Dwudniowy pobyt w jednej z największych i najpiękniejszych winnic w Polsce dla 2 osób wraz ze zwiedzaniem, degustacją, kolacją i noclegiem. Same zalety: można dzielić się prezentem z najbliższą osobą, można skosztować win, które są niedostępne w sklepach, można spróbować lokalnych specjałów i zrelaksować się w spokojnej i pięknej okolicy.

KIT 2pies ze zmarszkami

Krem  na zmarszczki to z pewnością nie jest najbardziej wyczekiwany prezent pod choinkę dla Niej. Mocno promowany przez drogerie, ale mało taktowny.

voucher na wieczór spazamiast tego HIT 2

Dzień w SPA, podczas którego każda kobieta poczuje się jak boginii. Masaże, rytuały SPA, peelingi, zabiegi pielęgnacyjne... Po kilku godzinach takich atrakcji można odrodzić się na nowo. Świetna alternatywa dla wszelkiego rodzaju kosmetyków.

KIT 3karta podarunkowa w prezencie

Bon do Centrum Handlowego... Teoretycznie bardzo praktyczny podarunek, ale prawda jest taka, że nikt go nie zapamięta i sprawi radość tylko na chwilkę. Po prostu wymieni bon na jakąś rzecz, trochę pod przymusem, a po kilku dniach ta rzecz stanie się jedną z tysiąca takich przedmiotów, które już posiadamy.

kolekcja niezapomnianych przeżyćzamiast tego HIT 3

Podaruj Kolekcję Przeżyć - dzięki temu również umożliwisz wybór, jednak będzie to wybór spośród fantastycznych przeżyć. Kolekcja Przeżyć to eleganckie pudełko, w którym znajduje się katalog z przeżyciami do wyboru. Przeżycia są bardziej wartościowe niż przedmioty, ponieważ wyzwalają emocje, spełniają marzenia i pamięta się je baaardzo długo.

KIT 4pies z apaszką

Apaszka - prezentowy klasyk. Typowy wybór osoby, która nie ma pojęcia co kupić lub nie ma czasu pomyśleć... Ładne i czasami nawet przydatne, ale to chyba najnudniejszy prezent ever.

lot szybowcemzamiast tego HIT 4

Lot szybowcem lub inne powietrzne przygody, to oryginalna alternatywa dla drobnych przedmiotów zalewających półki sklepowe. W garderobie każda kobieta ma całą kolekcję różniastych dodatków, a lot szybowcem jest jedyny w swoim rodzaju: pełen wrażeń.

 

 

---

Sprawdź również:

Dzień Kobiet – z jakich prezentów cieszą się kobiety? - blog>>

6 najbardziej ryzykownych pomysłów na prezent świąteczny >>

Prezenty dla mężczyzny, który ma wszystko >>

Top 8 prezentów dla Niego na Święta >>

Prezent świąteczny dla Niego: hity i kity >>

Prezenty na Walentynki: Dla Niego, Dla Niej, Dla Dwojga >>

Mikołaj w wersji extreme >>