Po raz kolejny poszukujemy blogerów, którzy chcieliby przetestować nasze przeżycia. Chcesz zobaczyć jak to jest latać szybowcem, albo spróbować latać na Flybordzie? Przekonaj nas, że porwiesz za sobą tłumy twoich fanów. :)

 

Co musisz zrobić?

  1. Wejdź na stronę prezentokracja.pl i wybierz prezent, który miałbyś ochotę przetestować na sobie lub swoich bliskich.

  2. Wyślij na maila natalia.b@prezentokracja.pl wiadomość, w której przedstawisz nam swój pomysł na przetestowanie i opisanie przeżycia. Opowiedz nam coś o sobie, swoim blogu i uzasadnij, dlaczego to właśnie Ty będziesz najlepszym testerem prezentów. 

  3. Jeżeli nas przekonasz, z przyjemnością wyślemy do Ciebie bon na darmowe przeżycie!

Do kogo kierowane jest wyzwanie?

Zadanie kierujemy do wszystkich właścicieli blogów i videoblogów: motoryzacyjnych, modowych, fotograficznych, lifestylowych, wnętrzarskich, a nawet kulinarnych. Specjalizacja nie jest ograniczeniem - ważny jest pomysł! Chcesz sfotografować świat z balonu i opublikować zdjęcia na fotoblogu? Chcesz sprawdzić czym jest Flyboard? Chcesz dobrać stylizację do Ferrari? A może masz ochotę fachowo opisać wnętrze Escape Room? Jesteśmy na tak! Zrób to w swoim stylu i pokaż reszcie świata, jak przyjemne są prezenty! 

Jakie przeżycia możesz testować?

Do testów możesz wybrać wszystko z naszej oferty prezentowej! Między innymi: skoki na spadochronie, lot balonem, jazdę Ferrari, kurs wspinaczki, tunel aerodynamiczny i wiele, wiele innych! Na co masz ochotę?

Jakie są kryteria wyboru?

Pomysł, jakość i zasięg. Masz dodatkowe pytania? Pisz na natalia.b@prezentokracja.pl

 

Pomysły i inspiracje na wyjątkowe prezenty w formie przeżyć