"I wtedy przyszedł maj, zamieszał w moim sercu"

... bo przyszła wiosna, zmiany w przyrodzie widoczne są gołym okiem, a my poszukujemy "złotego środka", dzięki któremu każdy, bez względu na preferencje i zainteresowania znajdzie swój wymarzony sposób spędzania wolnego czasu. A może, w celu weryfikacji i poszukiwań, zdecydujecie się wypróbować zupełnie różne, skrajne przeżycia?

Gokarty w prezencie - Łódź

A więc do dzieła: Doświadczajmy! Eksperymentujmy! Zmieniajmy się na lepsze!

Standardowo - nietypowo

Wiadomo: są na tym świecie ludzie, którzy lubią to, co sprawdzone i trzymają się z daleka od wszelkiego rodzaju nowinek i udziwnień. Dla tradycjonalistów idealnym sposobem spędzania wolnego czasu będzie jazda gokartem na torze wyścigowym - sprawdzona na całym świecie forma rozrywki, uwielbiana przez miliony, dobra dla każdego.

Natomiast dla poszukiwaczy nowych wrażeń i osób otwartych na niekonwencjonalne pomysły mamy coś zupełnie odjechanego: jazdę kombajnem przez pola. Czy znacie kogoś kto tego próbował?

Szybko - wolno

Dla tych ekstremalnie rozpędzonych, żyjących szybko, lubiących prędkość i przyspieszenie tym razem coś na wodzie - rejs łodzią motorową po Odrze. Niesamowita przygoda w gronie najbliższych. Ewolucje rozpędzoną łodzią z pewnością Lot szybowcem w prezencie dla kobietypodniosą poziom adrenaliny we krwi. Na tej samej rzece czeka również zupełnie inna atrakcja.

Dla osób lubiących spokój, ceniących intymny charakter i wyjątkową atmosferę, niezapomnianym przeżyciem będzie rejs po Odrze z kolacją dla Dwojga - kameralny charakter, leniwe dryfowanie i kołysanie fal.

W górę - w dół

Czyli powietrzna przygoda dla tych, którzy wolą wzlatywać i dla tych, którzy wolą spadać. Lot szybowcem z pewnością będzie wyjątkową atrakcją dla amatorów podniebnych przeżyć chcących zasmakować uczucia lotu bez pomocy silnika.

Natomiast Ci, którzy chcą przekonać się jak to jest spadać swobodnie z kilku tysięcy metrów powinni bez wątpienia skusić się na skok ze spadochronem w tandemie. Lądowanie na pewno będzie miękkie, ale moc wrażeń w tym przypadku jest nie do opisania.

---

Podobne tematy: