O jakich prezentach marzą duże dzieci?

Niektóre dzieci marzą o lataniu, o ściganiu się na torach wyścigowych, albo o skokach ze spadochronem, ale są też takie, które od zawsze nie lubią sprzątać – a już najgorszą z możliwych czynności jest składanie ubrań! Kto z nas zostawia na suszarce zupełnie już suche ubrania, aż do następnego prania traktując ją jako dodatkowy wieszak, by z uporem uniknąć skłania i wkładania tych ubrań do szafy? No właśnie.

Dla takich ludzi właśnie zaprezentowano nowy wynalazek – urządzenie składające pranie. Laundroid zaprezentowany 30 maja na Laundroid Word 2017 – to pierwszy w pełni zautomatyzowany robot do składania ubrań, który może służyć jako inteligentna szafa. Wymyślony przez firmę Sevent Dreamers domowy pomocnik może po wprowadzeniu na rynek zrewolucjonizować nasze domowe życie! Wyobraź sobie, że już nigdy nie będziesz musiał segregować i składać ubrań i zaraz po wysuszeniu będą czekać na Ciebie i Twoją rodzinę w szafie. Koszulki, spodenki i sukienki idealnie złożone w kosteczkę. Godziny spędzone na segregowaniu i składaniu ubranek dzieci, będziesz mógł przeznaczyć na zabawę lub odpoczynek. Brzmi wspaniale! 

Zobacz jak to działa:

Marzenie dużych dziewczynek – codziennie nowe ubrania!

Prasujący robot to nie wszystko, oprócz robota Seven Dreamers wprowadziło na rynek kilka innych, spełniających marzenia usług. Jedną z tych, które się mogą spodobać najbardziej kobietom jest abonamentowa usługa wynajmu odzieży, dzięki której każdego dnia może nosić nowe ubranie… które jest dobierane przez stylistę. Na razie usługa jest ona dostępna tylko w Japonii i korzysta z niej ponad 100 tysięcy abonentów. Dzięki takiej usłudze nie jest konieczne chodzie po sklepach i kupowanie ubrań, ich pranie czy prasowanie – a do tego mamy pewność, że będą do nas dopasowane. Pomyśl, ile czasu można na tym zaoszczędzić.

Tak naprawdę chodzi tu o czas!

Inteligentne domy, wynalazki i roboty, które zrobią wszystko za nas to coraz bardziej realna wizja. Technologia rozwija się na naszych oczach szybciej niż kiedykolwiek – dzięki niej mamy mniej pracy i więcej czasu. Ten czas warto wykorzystać na rzeczy, które są naprawdę ważne i które mogą nas uszczęśliwić bardziej niż jakakolwiek technologia – spędzić go z rodziną lub przyjaciółmi, próbując nowych pasji i korzystać z piękna życia - w tym jak zawsze może pomóc Prezentokracja.

Źródło: The New York Times

 

---

Sprawdź również:

Loty szybowcem - jak zacząć przygodę z lataniem? >>

Co robić w Trójmieście - 15 oryginalnych pomysłów >>

Co robić w Warszawie? 15 super pomysłów >>

Co robić jesienią? 10 inspirujących pomysłów dla każdego >>

Noworoczne postanowienia szansą marzeń spełnienia >>

Wywiad: Kurs motorowodny w prezencie

Wrocław: Prezenty i atrakcje >>

Wymarzony pomysł na prezent dla żony >>