Na 40-stkę dla Niego

Na 40-stkę dla Niego

Prezent dla mężczyzny na 40 urodziny musi sprawić, że obdarowany poczuje drugą młodość! Najlepszym pomysłem jest przeżycie, które na długo zostanie w pamięci! Spełnienie ekstremalnego marzenia, coś ekskluzyw...

Prezent dla mężczyzny na 40 urodziny musi sprawić, że obdarowany poczuje drugą młodość! Najlepszym pomysłem jest przeżycie, które na długo zostanie w pamięci! Spełnienie ekstremalnego marzenia, coś ekskluzywnego, a może propozycja nowej pasji? Możliwości są ogromne, a każda z nich dostarczy niezwykłych wspomnień!

POMYSŁY NA PREZENT DLA MAŁŻONKA NA 40 URODZINY
Najczęściej jest tak, że 40-letni mąż albo ma już wszystko, albo niczego nie potrzebuje. Jeżeli właśnie stanęłaś przed takim problemem a chcesz, aby Twój prezent na pewno sprawił ogromną radość, podaruj wyjątkowe chwile! Bo szczęśliwych momentów nigdy nie jest za wiele. Zastanów się, co najbardziej uszczęśliwi Twojego partnera. Może od dawna skrycie marzy o przejażdżce luksusowym samochodem? Albo choć raz w życiu chciałby się wzbić w przestworza? Tylko go o to przypadkiem wprost nie pytaj! Z pewnością większość mężczyzn odpowie, że woli jakiś praktyczny prezent, a my z doświadczenia wiemy, że nic bardziej nie uszczęśliwi mężczyzny niż szybka jazda za kierownicą Lamborghini lub emocjonujący lot szybowcem. Zaufaj nam!

JAKI PREZENT NA 40 DLA KOLEGI Z PRACY?
Co ucieszy każdego 40 latka? Impreza w gronie przyjaciół i kolegów! Niech to będzie niezwykły wieczór. Do szczególnie polecanych należy kolacja połączona z degustacją whisky, zwiedzanie browaru lub kolacja i zwiedzanie winnicy. W każdej opcji wyjątkowa zabawa gwarantowana. Dobrym pomysłem jest również podarowanie bonu na kurs – tańca, gotowania, fotografii czy golfa. To doskonały pomysł na rozrywkę po pracy i poszerzanie horyzontów.

1-15 Z 348 Wyników

Polecane Cena Cena
Strona:
  1. 1
  2. 2
  3. 3
  4. 4

1-15 Z 348 Wyników

Polecane Cena Cena
Strona:
  1. 1
  2. 2
  3. 3
  4. 4