Prezenty na 40 urodziny

40-latkowie to ludzie młodzi duchem, ale już bogaci w doświadczenia, dlatego prezenty na 40 urodziny muszą być tak wyjątkowe, jak sama okazja. Być może nadszedł czas nadrobić zaległości w skokach sp...

40-latkowie to ludzie młodzi duchem, ale już bogaci w doświadczenia, dlatego prezenty na 40 urodziny muszą być tak wyjątkowe, jak sama okazja. Być może nadszedł czas nadrobić zaległości w skokach spadochronowych? A może szanowny jubilat codziennie rano, wysiadając przed pracą z rodzinnego kombi skrycie marzy o szaleńczej  jeździe sportowym samochodem?

 

A może, przytłoczeni obowiązkami, chcieli by przez chwilę wzbić się w powietrze na paralotni albo zasiąść za sterami szybowca i spojrzeć na świat z góry, z odpowiednim dystansem? 40 urodziny zdarzają się raz, dlatego warto dobrze zastanowić się nad tym, jaki pomysł na 40 urodziny dla mężczyzny lub kobiety, może sprawić, że z niecierpliwością będą wyczekiwać kolejnego takiego jubileuszu.

 

Jaki prezent dla 40-latka?

Warto wybierać podarunki, które zrobią naprawdę duże wrażenie. Cenniejsze od przedmiotów może okazać się przeżycie, które pozostanie w pamięci na długo. Niespodzianka, której obdarowany nie zapomni przez kolejne lata. Chwila, która przez resztę życia będzie tematem rozmów na rodzinnych spotkaniach i w gronie przyjaciół. Zamiast koszuli – jazda Lamborghini, zamiast portfela – skok ze spadochronem, zamiast perfum – ekskluzywny dzień w SPA. Podaruj przyjacielowi ekstremalny lot w aerotunelu lub kurs fotografii. 40-stka to idealny moment na spełnienie zaległych marzeń. Obowiązuje jedna zasada - gdy okazja jest tak zacna jak 40 urodziny prezent na pewno nie może być banalny.

 

Czytaj więcej
Czytaj mniej

Prezent na 40 urodziny

Filtruj
Sortuj

15 wynik(ów)

Polecane Cena Cena

15 wynik(ów)

Polecane Cena Cena